Yaşadığım değişik bir olay

kagura

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yaşadığım değişik bir olayı anlatmak istiyorum. Mümkünse konudan anlamayanlar yorum yaparak kafamı karıştırmasın. Arkadaşımla otobüsle okuldan dönüyorduk. Durağa yaklaşırken bana kıyafetlerimi değiştirmem gerektiğini söyledi. Benim de moralim bozulmuştu. Ona tamam falan demiştim. Sonra durakta bekleyen iki çarşaflı kadın vardı. Biri genç diğeri annesiydi sanırım. Gözüme o genç kadın çarptı. Ve içimden dedim ki: Dünyadan soğumuş sanırım depresyonda.. Benden daha kotu giyinen varsa o dur diye düşündüm. Sonra içimden kadının sağ tarafından geçeyim karşısından geçmeyelim diye düşünürken bir torpil patladı. Bizde korktuk. Sonra indik. Mecbur o genç kadının yanından geçecektim. Ben ileri doğru yürürken o bana bakıp gülümsedi. Bakışları değişti. Mutlu bir şekilde bakmaya başladı. Bende ona doğru baktım. Yol soracak sandım. Sonra bana yaklaşıp çok güzel giyinmişsin dedi. Bende durup sağol dedim. Sonra da bizim önümüzden yürüyüp evlerine gittiler. Bu olayı çözemedim. Nereden Anladı? Kıyafet konusunda üzüldüğümü? Ve tanısıyor gibiydik. Öyle hissettim.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Nasıl bakarsan öyle görürsün, çirkin bakarsan çirkin ,depresif bakarsan depresyon.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm kardeşim,

Bu olayı neden yasadın, hikmeti ne idi? bunu ancak rabbinle kendin bilebilirsin!
Ancak bize düşen burada senin içini rahatlatmak!

Bu olay biraz enteresan olmuş!
Sen o anda o kadının elbisesi benimkinden de beter derken, onun gelip te sana; "çok güzel giyinmişsin" demesi Allahtan!

Söyleyene değil, SÖYLETENE BAK!

İnsanoğlu o kadar değişik bir varlık ki, bazen birbirimizin dediğini duyar gibi oluyoruz, hiç tanımadığımız bir insanla bile aramızda bir sinerji (olumlu elektrik) oluşuyor.!!

Demek ki kalbimizi kötüye yormamak lazım!

Her ne durumda olursak olalım her şeyimizi HAYRA yormalıyız!

Üst Alt