Yaş 75 elvedâ zamanı geldi …

Mekkavi

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
YAŞ 75 ELVEDÂ ZAMANI GELDİ …

Sayın İslâmi Forum yetkilileri, Serdar bey, Ekrem bey, Gönül sızım hanımefendi, üyeler, yazarlar, okuyucular ve diğer kardeşlerim :

10.031 adet hadisi şerifi içeren altı ciltlik Faydul kadir hadisi şerif eserindeki sahih hadislerden bir bölümü olan 700 adet hadisi şerifleri sizlerle paylaştım.

Bu mübarek hadisi şerifleri Arapçadan Türkçeye çevirisini yapabilmem için bana güç veren imkân veren, alemleri yaratan Yüce Rabbime hamd ediyorum, şükrediyorum. Salâtım ve selâmım cenabı Allah’ın resulü Habibimiz Muhammed s.a.v.‘in üzerine olsun.

Ayrıca yarın geç olabilir adlı kitabımın bazı bölümlerini de sizlerle önceden paylaşmış idim. Arzu eden kardeşlerim söz konusu kitapları aşağıdaki internet adresimde bulabilirler.

Gerek erkek olsun, gerekse kadın olsun bu kitaplardan okuduklarımız ve öğrendiklerimiz, hadisi şeriflerin ecri ile Yüce Allah terazimizi doldursun. Bu ve diğer İslâm kültürü adına okuduğumuz her eserden, hakkıyla yararlanmayı Cenabı Allah hepimize nasip etsin.

İleri tarihlerde Yüce Rabbim ömür verirse ve imkanın olursa sizlerle tekrar buluşmak üzere. Herkesin ilgisine ve alakasına teşekkür ederim. Hakkınızı helâl edin.

Cenabı Allah’ın selâmı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Saygılar, sevgiler. Allah müminleri korusun...

Velhamdu lillâhi Rabbil alemin. Vesselâm’u aleykum verahmetullahi ve berekatuhu.

Mekkavi… İbrahim beşer . www.ibrahimbeser.com

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam Mekkavi abicim, Allah Razı olsun, Allah Hayırlı uzun ömür, kimseye muhtaç kalmayacak kadar güç ve kuvvet versin. Yaptığınız bütün paylaşımlar Allah c.c katından size memnuniyet olarak geri dönsün. Bizden yana hak yok ama, varsa bile hakkımız helal olsun... Bizleri unutmayın, imkan ölçüsünde ziyaretlerinizi bekleriz... Allah' emanet olun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
duygusalgul.jpg

Sayın Mekkavi abicim ,gönül dostum ,Güzide insan Cenabı Allah’ın selâmı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Saygılar, sevgiler,Allah Sizden Razı olsun...

Ben vedaları sevmem !!Sevdiklerimden Bir parça var içimde,Ben sevgimi bölüştürdüm,Sevdiklerime
Her gittiğim yerde sevdiklerimden Bir parça var içimde ve kendimden bir parça verdim sevdiklerime o yüzden;Ayrılıklar ,veda etmeler içimi acıtır..
Bu bir Elveda değil Cenette buluşalım duasi olsun...

Bizden yana hak yok ama, varsa bile hakkımız helal olsun... Bizleri unutmayın, imkan ölçüsünde ziyaretlerinizi bekleriz... Allah' emanet olun...

acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleykümselam Mekkavi kardeşim, Allah c.c Sağlıklı, hayırlı uzun ömürler versin. Yaptığınız bütün paylaşımlar için Allah c.c sizden razı olsun.
Bizden hak yok, varsada hakkımız helal olsun.
Herdaim fırsat buldukca ziyaretlerinizi bekleriz. Allah'a emanet olun...
SELAM VE DUA İLE.

Mekkavi

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selâmu aleykum.

Tüm kardeşlerimin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim. Hepinizden yüce Rabbim razı osun. Evet sayın gönül sızım kardeşim çok doğru söylediniz. Allahım hepimizi Cennetinde buluştursun İnşaallah. Allahu teala Müminleri korusun. sevgiler saygılar hoşça kalın. mekkavi...

Üst Alt