Vesveseyle ilgili sorunum var kimseye söyleyemiyorum

N

nurnur

Kayıtsız
Misafir
vesvese

selamun aleyküm ben sizinle birşey paylaşmak istiyorum kendimle ilgili bir sorunum var kimseye söyleyemiyorum yanlış anlaşırım diye belki siz bana yardımcı olursunuz allah rızası için..
....................................

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam. Kardesim Sizin mesajinizi yayinlamadan tabiki bir bolumunu silerek Size ulasamiyorum..
anca uye olursaniz ins. ozel mesajlasma ile size ozelden ulasabilirim..misafirler ile ozel mesajlasma yok sanirim.
yazinizin sadece bir bolumunu yayinlamak zorunda kaldim HAKKINIZI helal edin!
ins. uye olup ozelden size yardimci olmaya Allah-in izni ile calisacagim..
Sizin durumunuzda olan baska genc kardeslerim de var.. yani Yanliz degilsiniz.. Yasinizi da belirtirseniz bulundugunuz konumu daha kolay acikliyabilirim..
Selamet ile Hayra kalin.. ve su asagidaki konuya bakarsaniz ins. Size yardimci olacagini da dusunmekteyim...

N

nur nur

Kayıtsız
Misafir
allah razı olsun ne kadar iyi bir insansınız tanımadığınız insanların sıkıntılarını dinliyorsunuz tanışmak isterim sizinle bayansiniz değilmi foruma giriş yapmayı denedim ama mail adresime aktifleştirme mesaji gelmedi yada ben beceremedim galiba yaşım 26 söylediğim konuyla ilgili biraz açıklama yaparmisiniz allah rızası için çok bilgili bir insansınız belli ki istifade etmek isterim sizden vesvese konusunu okudum ama benimki vesvese mi yoksa psikolojik bir sorun mu bilemiyorum eşime bir yanlış yapmış oluyor muyum butür şeyler düşünmek beni çok üzüyor ve ciddi derecede takmaya başladım yardım edin ne olur

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Cumlemizden kardesim..
"iyi bir insansınız tanımadığınız insanların sıkıntılarını dinliyorsunuz "
demissiniz sizleri taniyorum Siz ler benim Din ,ensar Ana Vatan kokan kardeslerimsiniz...
hem gerek Sanal gerekse real olan hic bir iyilik Rabbim kattinda zayii olmaz kardesim..
Madem ki Rabbim bana belli bir bilgi ve mevki, makami verdi ise bunu Allah yolunda islami bir sittede kullanmak istedim..
Aslinda zattim da cook yogunum.. hem anneyim hem koruyucu anneyim hem de kucumancik dunya tatlisi bir yetimim var!
ama bos zamanlarimda buradan ..Islamiforumlar.net sitte sahibi ve kurucusundan Allah Razi olsun.. bizlere boyle bir imkan sagladigi icin...
profilimde de okudugunuz gibi Kuzey Amerikada yaşayan Mesleği Koruyucu annelik ve psikolojik danışmanlık olan Rüya tabirleri ve Ruh Bilimleri konusunda oldukça geniş araştırmalar yapmış olan Muhacir bir kardeşinizim..
ins. sorununuza ayriintili cevap yazacagim.. lakin su an cikmaliyim..
Selamet ile Hayra kalin...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum burada yazacaklarim Allah Sahidim kisisel degildir o yuzden lutfen nefsani olarak algilayip KIRILMAYIN bana...
Doğrular acıda olsa bilip yuzlesmek ve Allah cc. dan yardim dilemelisiniz...
çünkü sizin cook karmaşık bir psikoloji içinde kişilik bozukluğu olduğunu düşünüyorum...belkide gecmiste yasanilan bazi olaylarda bunun boyle dusunmenize etklilli olmaktadir!
Neden bu tip dusuncelere kapildiginizi bir eksiklik ve bosluk mu var diye bir dusunun! varsa o boslugu esiniz ile doldumak icin ona kalbinizi acin.. konusun.. sevginizi her daim dile getirin..
baktiniz olmuyor tedavi olmaniz gerekiyor! artik bu Tibbi, psikolojik mi olur yoksa Dini, dergah, manevi mi olur bunu da siz karar verin...
ALLAH yardım etsin...O nur icinde Nurun icinde Rabbinden bir nefes tasiyan guzel, kerim olan Sen insan oglu SEn varsin..
aklini, nefsini bir delip Ruhunun derinliklerine ulasabilsen ins. Allahin izni ile bu tur dusuncelerden arinabileceginize inaniyorum...
ibadetlerinize daha sıkı sarılırsanız umulur ki yaptığınız ibadetler sizi O yanlış ve eşinize karsi durust olmiyan duygu ve dusuncelerden uzaklaştırır. tevbe etmenizi sağlar..
evladiniz var mi bilemyorum ama anne oldugunuzda cevrenize farkli goz ile bakmaya baslarsiniz..
Ve Aşk....; hakedenlerin hayalleri olurken,
Haketmeyenlerin oyuncağı oldu..!!

Üst Alt