Vakitsiz ezan sesi duymak

8823

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Vakitsiz ezan sesi duymak
Selamunaleyküm size bir sorum olacak, işten çıktım evimin kapısına geldim anahtarla kapıyı açtım ve tam içeriye girerken kulağıma bir erkek sesi ile üç kere allahu ekber diye bir ses geldi, yani ezan sesi ama ezan vakti değildi bu neyı işaret ediyor acaba cevaplarsanız çok sevinirim. Allah'a emanet olun teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm Selam ,Yalovada bulunuyorsunuz ,Yalova benim için çok özeldir sahil yolunda iskeledeki ,Anfi çay bahçesi ve camisi bir başka güzeldir..

Malezyalı astronot Dr. Sheikh Muszaphar Shukor, uzayda nasıl bir ibadet yapılacağını göstermek için 9. Müslüman astronot olarak uzaya gittiğini belirterek, "Uzayda herkes bir mucizeyi hisseder. Ramazan ayına denk gelen uzay seyahatinde Uzay İstasyonu'nun içerisinde bu ezan sesini duydum" dedi.

"bir erkek sesi ile üç kere allahu ekber diye biır ses geldi yani ezan sesi ama ezan vakti değildi bu neyı işaret ediyor"
neyi işaret ettiğini ancak Allah cc. bilir..biz bilemeyiz...

ama benim kalbime sorarsan derim ki;
Ezan Sesi Duymak;islama, imana, hidayette ,kurtulusa ,rahmette bir çağrı bir dâvet ..suçluluk ve günahtan uzaklaşmam için ilahi bir işarettir derdim...

Allah,içte ve dışta her an hepimizi Farkli olay ve imtihanlar ile tamama erdirmekte..
Yaşadığımız her hadise,atlattığımız her badire eksiklerimizi gidermemiz için tasarlanmıştır.
Kâinatta herşeyin bir Sebebi ve gayesi vardır. selametle..

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
İnşallah ifade ettiğiniz gibi olur...

Esmaoktay

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleyküm Selam ,Yalovada bulunuyorsunuz ,Yalova benim için çok özeldir sahil yolunda iskeledeki ,Anfi çay bahçesi ve camisi bir başka güzeldir..

Malezyalı astronot Dr. Sheikh Muszaphar Shukor, uzayda nasıl bir ibadet yapılacağını göstermek için 9. Müslüman astronot olarak uzaya gittiğini belirterek, "Uzayda herkes bir mucizeyi hisseder. Ramazan ayına denk gelen uzay seyahatinde Uzay İstasyonu'nun içerisinde bu ezan sesini duydum" dedi.

"bir erkek sesi ile üç kere allahu ekber diye biır ses geldi yani ezan sesi ama ezan vakti değildi bu neyı işaret ediyor"
neyi işaret ettiğini ancak Allah cc. bilir..biz bilemeyiz...

ama benim kalbime sorarsan derim ki;
Ezan Sesi Duymak;islama, imana, hidayette ,kurtulusa ,rahmette bir çağrı bir dâvet ..suçluluk ve günahtan uzaklaşmam için ilahi bir işarettir derdim...

Allah,içte ve dışta her an hepimizi Farkli olay ve imtihanlar ile tamama erdirmekte..
Yaşadığımız her hadise,atlattığımız her badire eksiklerimizi gidermemiz için tasarlanmıştır.
Kâinatta herşeyin bir Sebebi ve gayesi vardır. selametle..
Selamün aleyküm rabbimin salat ve selamı üzerinize olsun Bendede dün gece oldu komşumdaydım hatta dini sohbet ediyorduk ezan başladı ama baya baya ezan okunuyordu yatsıyı kılmadım onun İçin dedim devam edince Hemen namaza durdum namaz bitti devam ediyordu gece 02:30 -03:00 dan sonra kesildi arada oluyor bu

Üst Alt