• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Tefriciye Duası Okuyanlar var mı?

Nazlıcanbenli

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aranızda Tefriciye duası okuyanlar var mı? Tefriciye namazı kılıp, 4444 kere duasını okuyan oldu mu ? Ben hem evlilik, hem istediğim kişiyle hayırlı bir yuva için okudum. Sonrasında güzel gelişmeler oldu. Whatsapp da ki engeli kaldırdı, buluştuk. Henüz birlikte değiliz ama o da olur inşallah. Tabi bunlar Allah'ın nasip etmesiyle oldu. ??

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Aranızda Tefriciye duası okuyanlar var mı? Tefriciye namazı kılıp, 4444 kere duasını okuyan oldu mu ? Ben hem evlilik, hem istediğim kişiyle hayırlı bir yuva için okudum. Sonrasında güzel gelişmeler oldu. Whatsapp da ki engeli kaldırdı, buluştuk. Henüz birlikte değiliz ama o da olur inşallah. Tabi bunlar Allah'ın nasip etmesiyle oldu. ??
Tefriciye değil, recep ayının duasını 100 kez okurum.... Diğer bir şey, sevgililik haramdır. Lutfen, sevgili olmadan evleniniz.
Kişi sizin için hayırlı ise, lutfen sevgili olmamış iken evleniniz.

Nazlıcanbenli

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Tefriciye değil, recep ayının duasını 100 kez okurum.... Diğer bir şey, sevgililik haramdır. Lutfen, sevgili olmadan evleniniz.
Kişi sizin için hayırlı ise, lutfen sevgili olmamış iken evleniniz.
İnşallah hayırlı bir evlilikle başlar yolumuz. Amin ? Recep ayında okuduğunuz dua nedir acaba ?

Üst Alt