Tarihi Bir Gün 21 Mart 2013..

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selâmün aleyküm.

Bugün ülkemiz ve Türkiye sınırları içerisinde yaşayan insanlar için tarihi bir gündür.Yabancı devletler ve yabancı istihbarat servislerinin ezelden beri tek arzusu geçmişten bu yana İslam'ın kılıcı olmuş Türkiye'nin kalkınmasını ve gelişmesini önlemek amacı yatıp kalkmışlardır.1974 yılında bölücü terör örgütü lideri abdullah öcalan'ı kullanarak Türkiye'nin ve milletinin gelişmesini önlemek amacı ile pkk terör örügütünü oluşturmuştur.

Ben vatani görevimi Tunceli Dağ komandosun da 3 arkadaşımı şehit vererek yapmış biriyim.O gece devletin benim elime Allahın yarattığı insanı vurmam için verdiği silahımı ateşlerken içimde gülen,içimde parlayan şeytanı farkettim.Yere yığılan bedenlere baktım ne uğruna ne için dedim kendi kendime!Yağmı sürüyorum acaba?Bizi bölmek ayırmak isteyen kafirlerin ekmeklerine!Durdum bir kendime baktım,bir yerde yatan şehit kardeşime birde ötede parçalanmış vücudu ile yatan teröriste.Askerin sıktığı,teröristin sıktığı her mermi kardeşliğimize sıkılmış bir kursun olduğunu anladım.Birgün Binbaşı... eğitim atışı emrini verdi.1 gecede sizlerden kazanılan para bizim parmaklarımızdan akıp gitti.Yine o binbaşı... eğitim atışı için geldiği askeriyemize ve yollar tehlikeli olduğu için bindiği helikoptere gidiş geliş 20 bin dolar vererek devletin ve milletin hazinesine zarara kalkınmasına sekte vurulmuştur.Bu sadece bir bölükte meydana gelmiştir!

Yetmezmi artık akıtılan kanlara,harcanılan boşa maddiyatlara,ağlayan gözlere,kaybedilen gençlere.İnsanlara gaylana getirmeye çalışacaklardır bu günden sonra.Güçlü kendinden emin,cesaretli ve inançlı bir iktidarın barış yolunda verdiği bu azmi kırmaya çalışacaklardır.Sizler buna müsade etmeyin çevrenizdekileri etrafınızdakileri uyarın.İmralı özgür olcakmış ayaklanın yıkın,yakın imtiyaz verilcekmiş durmayın ayaklanın gibi zırvalara kanmayın eğer bir insana daha birşey olmayacksa isterse cehennemin dibine gitsinler!Size derler ki hesabı sorulmayacak mı?Yanlarına kar mı kalacak!

Merak etmeyin böyle büyük günahların hesabı fani dünyada değil ahirette sorulacak!Tek millet tek yürek olalım ve bu sürece katkıda bulunalım!

Rabbim ülkemizi ve milletimize barışı nasip eylesin.Rabbim ülkemizi ve milletimizi İslam adına hep muzaffer ilan eylesin.!(Amin)

Üst Alt