Süleyman peygamber

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda neresi olduğunu bilmediğim bir mekandayım .hz süleyman peygamber beni ziyarete geliyor. Ve onunla aramızda şu sohpet geçiyor. Bana selam sana ey allahın mevlası diyor . Bende ona hoşgeldin ey allahın resulu diyorum. Bana sana bir hediye getirdim diyor ve sağ elinin içini açıp aldiyor . Nedir bu diye soruyorum o senin hakkın dedi elinin içinde zümrüt yeşilleri ile yakuttan yapılmış bir mühri şerif. Ben bunu kabu edemem dedim . Oda avucumun içine bıraktı ve gitti . Düşünce ve yorumlarını yazacak arkadaşlarıma teşekkür ederim.aeo

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
557907_422053001143396_100000161009201_1868164_539920575_n.jpg

Bismillahirahmanirrahim

Gönlü Mutmain Ol-an-ın,Arayış Derdi Olmaz ..
O aramaz ona verilir...
İlahi, her neyi yasak ettinse onu ittim; elime her ne sundunsa onu tuttum. İlahi, gönlüm oduna ne yaktınsa o tüter; vücudum bahçesine ne ektinse o biter...Ya Hayy
Alemler kitab-ı zan ile okur iken,o gönlümden kendini okutur da ....
alnımdan yazgımı film gibi seyrettirir...
damak kitlenir el ayak ten buz keser hayretten ,
bir damla suyun içinde göğe çekilirim....
gölgemi seyrettirir ve kendimi kelebek misali gösterir işte busun sen diye...neyine böbürlenirsin ki ?
ruhum asılır bir kuşun gagasına sanki, sallanırım ne mekan belli ne tanıdık var...sanki hiç doğurmamışlar gibi...
Soran Sorulanlardan daha iyi bilendir...
Hakk-in dilli Halikin dilli Onu anlamak icin
Süleyman olmak gerek..
Hayal aleminden hakikata dönüp hakkın diniyle yüzleşmek . Marifet ilminin ötesinde kainatın üstüne örtülen besmelenin sırına ,ruhul emin makamında azalarımızın yaşarken hakkın huzurunda ermektir...<!-- google_ad_section_end -->
Ben bu ruyayi yorumlamaya Haya ederim..

Üst Alt