Sizleri çok sevıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Başlık yok Çünküm ne diyecegımı bilemedim .Farketmıssınızdır ben bu hafta yoktum (insAllah farkedilmişimdir :bilmemm:.) Malum kurs işi ile alakalı aradık taradık sonunda Corluda sırıtık.:, Buldum şükür duaa..suan valız hazırlıyorum sankim tatıle gıdıyorum 3 valız bıde ıkı küçük çanta olmus çook kommiik
Hocalıga baslıyorum Süleyman Hilmi Tunahan Hz. talebelerine ait bı kursda . Nıye actım bu konuyu aslında dusunmem lazım nedenını .nedensizde cekip gidebılırdım ama emek verdıgım bı yeri çöp atıp gıtmem .Uzun lafın kısası şunu dıyorum Kursa hazıranın 27 sınde baslayıp ayda bır veya ıkı yada üç ayda gelebılırım eve .eve gelıncede dırek foruma .o yusden yetkimi ne yapacaksınız o nu dıyecektım ha bide benım sıteye acılmasını istedıgım bölümleri ben acarım eve geldıgımde eger hanı çok zaman kaybı oluyor fılan falan olursa sizde acabılırsınız admin abilerim ...Bu sıteyı EFSANE abım vasıtasıyla tanıdım 3 gun içinde ısındım 4. gun yönetıcı oldum çokk kommikk Benim dırdırlarıma ,foruma onuda acın şunuda yapın sırıtık.:, forum şöle olsaydı daha guzel olurdusırıtık.:, dıye ıgnelemelerime konusmalarıma ve kafa ütülemelerime , sorgusuz suallerime sabırla yanıtlayan Serdar ve Efsane abime çok tesekkür ederim .Kim olsa sizin gıbı bana katlanamaz sadece annem var ama oda burda degıl iyikide degil :D

eve geldıgımde buraya gelırım yıne eskısı gıbı konularımı fılan acarım Sevıyorum bu sıteyı ya .. sankim veda konusması gıbı olmus Uzgunnn ama degil :)

Duanızda benıde unutmayın bende unutmayacagım sizleri ..

selam ve dua ile

uzun lafın kısası bu kadar ..:) sizleri çok sevıyorum ..kgüll..,

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Hmm kendi adımıza üzüldük ama senin adına sevinyorum. Çok hayırlı bir yoldasın. Allah muaffak etsin Başarılar dilerim hiç kafanı yorma istediğin zaman girebilirsin foruma zaten zamanla kursta da belki fırsatın olur hem yeni tanışacağın arkadaşlarınıda alıştırırsın. Yetkin aynen kalır hiç merak etme canını sıkma herzaman fırsat buldukça gel... Kucak dolusu sevgiler ve Allah dan başarılar diliyorum :) Bizde seni çook seviyoruzkgüll..,agla..:,

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hmm kendi adımıza üzüldük ama senin adına sevinyorum. Çok hayırlı bir yoldasın. Allah muaffak etsin Başarılar dilerim hiç kafanı yorma istediğin zaman girebilirsin foruma zaten zamanla kursta da belki fırsatın olur hem yeni tanışacağın arkadaşlarınıda alıştırırsın. Yetkin aynen kalır hiç merak etme canını sıkma herzaman fırsat buldukça gel... Kucak dolusu sevgiler ve Allah dan başarılar diliyorum :)
Sanki benim düşündüklerimi yazmışsın usta,brrvo
Gözün arkada kalmasın firtuna kardeşim dualarımız seninle
rabbim yar ve yardımcın olsun
duaa...agla..:,
aslında çorlu bana yabancı değil, ist.tuzla çorlu arası çok çalıştım, bakarsın yine yolum düşer

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Suan çok duygulandım Uzgunnn çok tesekkür ederim ..

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
cumartesı gunu gıdıyorumm ..:)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
cumartesı gunu gıdıyorumm ..:)
sen cumartesi gidiyorsun,
serdar cuma günü tatile çıkıyor,
peki ben needecem forumda kendi başıma
Uzgunnn
sizler gidiyorsunuz diye inanın çok üzülüyorum.:tamam:..:tamam:..:tamam:.
tilkinin dönüp dolaşıp sonunda gelceği yer islamiforumlar.net/ dirçook kommiik

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
sen cumartesi gidiyorsun,
serdar cuma günü tatile çıkıyor,
peki ben needecem forumda kendi başıma
Uzgunnn
sizler gidiyorsunuz diye inanın çok üzülüyorum.:tamam:..:tamam:..:tamam:.
tilkinin dönüp dolaşıp sonunda gelceği yer islamiforumlar.net/ dirçook kommiik

serdar abı daha erken degılmı cumadan cıkıyosun tatıle çokk kommikk

bu kargasa esnasında heç düşünmedim sırıtık.:, doğrudur gene buraya gelecegız .. biz gelene kadar forumda cok degısıklıkler olur gıbme gelıyor özellikledeben geldıgımde vvcc.. buraı bırakıp gıdecegıme uzuluyorum bı yandanda sevınıyorum istedıgım seye ulaşma sevıncı daha agır basıyor :tamam:.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Rabbim herşeyi gönlüne göre versin gözüm,
sadece sen değil senin adına bizde seviniyoruz,

şahsen ben ve forum burada biyere gitmeyiz, sizi beklerik
ve heyecanla yolunuzu beklemeye başladık bilem,agla..:,
Ben gittiğinden değil, gittiğin yerlerde başka forumlar bulupta bizi unutacağından korkarım
aassd..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

bu kargasa esnasında heç düşünmedim sırıtık.:, doğrudur gene buraya gelecegız .. biz gelene kadar forumda cok degısıklıkler olur gıbme gelıyor özellikledeben geldıgımde vvcc.. buraı bırakıp gıdecegıme uzuluyorum bı yandanda sevınıyorum istedıgım seye ulaşma sevıncı daha agır basıyor :tamam:.

Ya tatile çıksam noolur yine girerim foruma biraz daha az belki ama hiç olmazsa 2-3 günde bir girerim belki fırsat olsa hergün uğrarım İnşAllah.
da sen daha kursa başlamadan kaytarmaya başladınkzgnn..Karabatak gibi bir görünüp kayboluyosunqqww..k kursa başladınmı nolucak bakalım hmmmm.

elifgibi

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Allahım senin icin hayırlısını nasip etsin evladım ..
İnşallah hayırlı olur yoklugun tabiki cok belli olacak ama bizlerde sana dualarımızla katılacagız hep bizleri yanında hisset senin yoklugun belli olacak buna eminim ..ama yerin belli her zamn yanımızdasın Allahıma emanet olasın güle güle git gel sana 100 ihlası şerif okuyorum Rabbim seni korusun .baybyyduaa..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
İnşallah hayırlı olur yoklugun tabiki cok belli olacak ama bizlerde sana dualarımızla katılacagız hep bizleri yanında hisset senin yoklugun belli olacak buna eminim ..ama yerin belli her zamn yanımızdasın Allahıma emanet olasın güle güle git gel sana 100 ihlası şerif okuyorum Rabbim seni korusun .baybyyduaa..
amin elifgibi kardeşim allah razı olsun,
dualarımız kardeşimizle olacak inşallah

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Ömürden önce ben söyleyeyim Allah razı olsun, evet eksikliğini çok hissedceğiz ama Allah yoluna gittiği için teselli oluyoruz. Bende Ayet-el Kürsi okuyorum kardeşime. Hayırlı yolculuk İnşAllah. Orada kazanacağın öğreneceğin bilgileri en kısa zamanda bizlerlede paylaşmanı bekliyoruz İnşAllah. Allah' a emanet

YaRaLiyiM

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
da sen daha kursa başlamadan kaytarmaya başladınkzgnn..Karabatak gibi bir görünüp kayboluyosunqqww..k kursa başladınmı nolucak bakalım hmmmm.

birileri menden mi bahsedior :D
aman bana bulasmayin o bicim yaparim :))))))

ömr-ü diyar cancagazimmmm vallahi konuyu okuyunca ne diyecegimi bilemedim dogrusu onun icin önce cevaplari okudum..
coq mükemmel sahane bir yoldasin bacimm..Allahim herdaim yardimcin olsun..Kalbinde sevgisini asaltmasin insaAllah bacim benim.. ne kadar tanimiorsamda burda gördüklerim senin Allah`in sevdigi bil kul olduguna bni emin edior..

seni coq özlüyecegim kardesimm.. kendine coq cici bak insaAllah.. duamizdasin.. kalbimizdesin.. yolun herdaim aciq olsun Can bacim
Selam ve dua ile.. agla..:,agla..:,

vaveyla

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Doğrusu bu haber iki duyguyu birada yaşatıyor zaten herkes belirtmiş. Hüzün ve mutluluk bir arada Allah için İslam yoluna gitmen çok güzel Allah herkese nasip etsin. Tam alışmaya başlamışken gitmen hüzün verici Fakat en kısa zamanda seni tekrar aramızda görmek istiyoruz. Allah yar ve yardımcın olsun.mrhbba..kgüll..,

Hasret

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah hakkında hayırlısını nasip etsin kardeşimduaa..kgüll..,dua edelim inşallah

sevgisiz olmaz

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Uzgunnn alışmıştık , sık sık gelmek şartıyla gitmene izin veriyorummrhbba..kgüll..,
Allah muaffak etsin selametle inşallah:.dost.

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
<table class="tborder" width="100%" align="center" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0"><tbody><tr title="Mesaj 13922" valign="top"><td class="alt2" width="125" align="center">sevgisiz olmaz</td> <td class="alt2"> Uzgunnn alışmıştık , sık sık gelmek şartıyla gitmene izin veriyorummrhbba..kgüll..,
Allah muaffak etsin selametle inşallah:.dost. </td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">7 Saat önce 05:16</td> </tr> <tr title="Mesaj 13917" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">Hasret</td> <td class="alt2"> Allah hakkında hayırlısını nasip etsin kardeşimduaa..kgüll..,dua edelim inşallah </td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">12 Saat önce 00:53</td> </tr> <tr title="Mesaj 13900" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">vaveyla</td> <td class="alt2"> Doğrusu bu haber iki duyguyu birada yaşatıyor zaten herkes belirtmiş. Hüzün ve mutluluk bir arada Allah için İslam yoluna gitmen çok güzel Allah herkese nasip etsin. Tam alışmaya başlamışken gitmen hüzün verici Fakat en kısa zamanda seni tekrar aramızda görmek istiyoruz. Allah yar ve yardımcın olsun.mrhbba..kgüll.., </td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">12 Saat önce 00:15</td> </tr> <tr title="Mesaj 13898" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">YaRaLiyiM</td> <td class="alt2"> Alıntı:
<table width="100%" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0"> <tbody><tr> <td class="alt2" style="border:1px inset"> serdar Nickli Üyeden Alıntı
</td> </tr> </tbody></table>
birileri menden mi bahsedior :D
aman bana bulasmayin o bicim yaparim :))))))

ömr-ü diyar cancagazimmmm vallahi konuyu okuyunca ne diyecegimi bilemedim dogrusu onun icin önce cevaplari okudum..
coq mükemmel sahane bir yoldasin bacimm..Allahim herdaim yardimcin olsun..Kalbinde sevgisini asaltmasin insaAllah bacim benim.. ne kadar tanimiorsamda burda gördüklerim senin Allah`in sevdigi bil kul olduguna bni emin edior..

seni coq özlüyecegim kardesimm.. kendine coq cici bak insaAllah.. duamizdasin.. kalbimizdesin.. yolun herdaim aciq olsun Can bacim
Selam ve dua ile.. agla..:,agla..:,
</td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">13 Saat önce 23:43</td> </tr> <tr title="Mesaj 13895" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">serdar</td> <td class="alt2"> Alıntı:
<table width="100%" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0"> <tbody><tr> <td class="alt2" style="border:1px inset"> elifgibi Nickli Üyeden Alıntı

Ömürden önce ben söyleyeyim Allah razı olsun, evet eksikliğini çok hissedceğiz ama Allah yoluna gittiği için teselli oluyoruz. Bende Ayet-el Kürsi okuyorum kardeşime. Hayırlı yolculuk İnşAllah. Orada kazanacağın öğreneceğin bilgileri en kısa zamanda bizlerlede paylaşmanı bekliyoruz İnşAllah. Allah' a emanet </td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">13 Saat önce 23:37</td> </tr> <tr title="Mesaj 13894" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">Efsane</td> <td class="alt2"> Alıntı:
<table width="100%" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0"> <tbody><tr> <td class="alt2" style="border:1px inset"> elifgibi Nickli Üyeden Alıntı

amin elifgibi kardeşim allah razı olsun,
dualarımız kardeşimizle olacak inşallah </td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">13 Saat önce 23:31</td> </tr> <tr title="Mesaj 13893" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">elifgibi</td> <td class="alt2"> Allahım senin icin hayırlısını nasip etsin evladım ..
</td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">14 Saat önce 22:55</td> </tr> <tr title="Mesaj 13889" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">serdar</td> <td class="alt2"> Alıntı:
<table width="100%" border="0" cellpadding="6" cellspacing="0"> <tbody><tr> <td class="alt2" style="border:1px inset"> ömr-ü diyar Nickli Üyeden Alıntı

Ya tatile çıksam noolur yine girerim foruma biraz daha az belki ama hiç olmazsa 2-3 günde bir girerim belki fırsat olsa hergün uğrarım İnşAllah.
da sen daha kursa başlamadan kaytarmaya başladınkzgnn..Karabatak gibi bir görünüp kayboluyosunqqww..k kursa başladınmı nolucak bakalım hmmmm. </td> </tr><tr> <td class="thead" colspan="2">17 Saat önce 19:01</td> </tr> <tr title="Mesaj 13856" valign="top"> <td class="alt2" width="125" align="center">Efsane</td> <td class="alt2"> Rabbim herşeyi gönlüne göre versin gözüm,
sadece sen değil senin adına bizde seviniyoruz,

şahsen ben ve forum burada biyere gitmeyiz, sizi beklerik
ve heyecanla yolunuzu beklemeye başladık bilem,agla..:,
Ben gittiğinden değil, gittiğin yerlerde başka forumlar bulupta bizi unutacağından korkarım
aassd..</td></tr></tbody></table>
çok tesekkür ederim çok saolun abilerim ablalarım kardeslerim sizin gibi ailem oldugu için çok mutluyum .. O guzel dualarınız için Allah razı olsun .. Kaytarmak degılde bıraz ıkı gunde boşladım sıteyı :tamam:. yarın gıtmeden önce yıne ugrarım sıteye ınsAllah . Rabbim hepinizden razı olsun bende sizleri özleyecegım agla..:, selam ve dua ile rabbıme emanetsınız ..

Uhibbu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
oy oy oyyoyoy yoyyy hy..
Daha yeni sevdik sevdalanmıştık sana :tamam:.
Kanımız kaynadı forumca :D

Erken olduxxzzl..

Allah yolunu açık etsin Ömürkgüll..,
Bizi unutma ayrılmıyosun zaten cfbrvo

Allah iyliğini versin ,admin başlık yok yazarsa üyeler napsın sırıtık.:,

Selametle Allaha emanet olmrhbba..
Duanda eksik etme bizi.

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
oy oy oyyoyoy yoyyy hy..
Daha yeni sevdik sevdalanmıştık sana :tamam:.
Kanımız kaynadı forumca :D

Erken olduxxzzl..

Allah yolunu açık etsin Ömürkgüll..,
Bizi unutma ayrılmıyosun zaten cfbrvo

Allah iyliğini versin ,admin başlık yok yazarsa üyeler napsın sırıtık.:,

Selametle Allaha emanet olmrhbba..
Duanda eksik etme bizi.

bende cok sevdım forumu ve sizleri ..Unutulurmusunuz unutmam :tamam:. Baslık için ınan 1 saat dusundum ama bulamadım dfgtn

Uhibbu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
sırıtık.:,

etiketler
başlık ,yok ....yazıyor :D

Hoşçakal olacaklar sensiz olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt