Sıkıntı ve dertleri paylaşmak

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm hocam

söyledikleriniz o kadar içimi rahatlatıyorki hocam ALLAH sizden binlerce kez razı olsun hocam.hocam keşke bu yazdıklarım paylaştıklarım yayınlanmasa size kalben çok dua ediyorum ne zaman içim yansa hemen size msj atmak istiyorum ama sizleride derdimle sıkıntımla yormak istemiyorum hakkınızı helal edin.hocam ben asla dünya nimetlerin peşinden gidin biri olmamaya çalıştım sadece kiseye muhtaç olmayayım yeter.hocam bir memurluk işi var bu ayın 30 unda girecem çık istiyorum gitmeyi hocam ben burada çok ama çok yıprandım benim duygularımı çalan adam hergün hiçbirşey olmamaış gibi karşıma çıkıyor herşeyi unutmuş hayatına devam ediyor ama ben unutamıyorum yaşadıklarımı günahlarımı ve o yüzden o adamın suratını görmek istemiyorum ve bu işe çok ihtiyacım var hocam ALLAH rızası için bana dua edermisiniz?içim çok yanıyor hemde çok ben sadece ahiretim için birşeyler yapmak istiyorum ama o adamı görmek istemiyorum hocam ben söylediğiniz şeyleri uyguluyorum sadece pişmanlıklarım çok ve burdan onu görebileceğim yerden uzak durmak istiyorum sevdiğimden değil kandırıldığımdan kırıldığımdan pişmanlıklarımdan .bana dua edermisiniz hocam ALLAHIN izniyle meur olup gideyim hocam dayanamıyor hiçbirşey olmamış gibi kendini gözüme gözüme göstermesine ben onu ALLAHA havale ettim.....agla..:,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
18016534.gif

Aleykum selam kardesim desenize bu da sizin imtihaniziz.. ama unutmayin hersey gecici bunlarda Gecer ve gececek Ya Hu..
inşaallah gönlünüzden geçeni, arzu ettiğinizi elde edersiniz.
ama ben size, "Rabbim hakkınızda en hayırlı olan nasip buyursun" diye dua ediyorum.
RABBİM HAKKINIZDA HAYIRLI OLANI VERSİN HAYIRLI OLANIDA GÖNLÜNÜZE RAZI ETSİN. HZ . ALİ NİN R.A DEDİĞİ GİBİ HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN..

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm,allah sizden razı olsun binlerce kez hepimizin hakkında hayırlısı olsun ahiretimiz için inşallah...

Üst Alt