sevdiğime kavuşamıyorum çok bunaldım

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
S.A ablacım UzgunnnUzgunnn ya ben çok bunaldım olmuyor olmuyor hayatımda hiç bir şey değişmiyor bugün sevdiğim kişinin kardeşi ile buluştum sevdiğim kişi onunla da konuşmamı istemiyormuş sevdiğim beni çok iyi çok temiz kalpli hatta kendinden bile çok güvendiğini söylüyormuş sena dan sonra mutsuz olucagımı bildiğim halde onu bıraktm demiş ben geleceğime güvenmiyorum sena heşeyin en güzeline en mükemmeline laik değilmiş ben ona bu konuda güveniyorum ama neden böyle yapıyor o kadar canım acıyor o kadar ağlıyorum ki neden kavuşamıyoruz biz ne yapayım şaşırdım bilmiyorum ne olur bu mesajımı okuyan kardeşlerım dua edin bana ne olur Allah rızası için agla..:,agla..:,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Misafirsin bu hanede ey gönül umduğunla değil bulduğunla gül...
hane sahibi ne derse o olur ne kimseye sitem eyle ne de üzül….
Aglamak ve bunalmak care degil!
Sevdigin ile imtihan edildigini biliyorsun..
İstiyorsan HAKKA varıp sevdigine kavusmayi Sabri ve teslimiyetti ögren!..
Herkes Bekler ama nasil Bekledigin onemli..
Kendini yipratarak mi olgunlasarak mi?
iste budur imtihanin Hikmetti...

Ask bir hasrettir; sabır ister ki bu kutlu sabır sevgiliye vuslata gebedir...
bizler yalandan dolandan değil gerçekten aşığız...
ne derdimiz ne hüznümüz nede çilemiz biter.....
aşkın kademesine görede dertler katmer katmer...

acilangul1

mutluluk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Dua edelim inşallah kavuşursun sevdiğine kardeşim. Fakat dürüstçe ve samimi olarak karşına geçip sana açıklama yapmayan biri ne kadar beklenir veya sözüne ne kadar güvenilir? Tabi sen bizzat herşeye vakıfsın bize akıl vermek düşmez. Hayırlısı neyse o olsun inşallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Dua edelim inşallah kavuşursun sevdiğine kardeşim. Fakat dürüstçe ve samimi olarak karşına geçip sana açıklama yapmayan biri ne kadar beklenir veya sözüne ne kadar güvenilir? Tabi sen bizzat herşeye vakıfsın bize akıl vermek düşmez. Hayırlısı neyse o olsun inşallah.

Allah RAZI olsun mutluluk kardesim masallah cok akilli, bilincli, mantikli ,tecrubeli, olgun bir insansiniz...
ama Sena kardesimiz daha 21 yasinda yani herseye Gönül Gözü ile bakiyor..Yani bizler gibi akli,mantigi, yasinin verdigi olgunluk ile malesef idrak edemiyor..
Fark ettiyseniz Genc Kizlarimiz hep 18 ile 21 yas arasi cabucaktan evleniyorlar..Sevgi, ask diyor ve evleniyorlar ama gelin ki.. olgunlasmis 35 inden sonra birini kandirin imkansiz!!
O Yuzden erkekler 35 yasinda da olsa 21 yasinda Genc kizlara talip olurlar onlari evlilige RAZI edip kontrol etmek kolaydir..
Ağaç yaş iken eğilir! eğdirilir...istediginiz sekli, semali verebilirsiniz...xxzzl..sırıtık.:,
Ahh keske Sena kardesim Sizin bu guzel nasihattinizi anliyabilecek olgunlukta olsaydi ama degil o sadece 21 yasindaki bir genc insanin akli ile dusunuyor su an..
Allah cc. Yar ve Yardimcisi olsun..Hakkinda HAYIRLISINI versin...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Sevdiği kişi içinagla..:, gözyaşı döken bu genç kardeşimize allah yardım etsin tez zamanda sevdiceğine kavuştursun inşallah diyecem,de diyemiyorum:imkansiz:. niye diyemiyorum biliyormusunuzaassd..
ben 18 yaşımda baba oldum:tüüh:,ve şuanda kafamda saçlarımın %75,i yok olduğu için diyemiyorum,
Hadi yinede kıyamadım kardeşime:)
sena kardeşimiz göz yaşı döktüğüne göre allah(c.c) kardeşimizi sevdiğine kavuştursunduaa..

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
hayırlı günler. Allah razı olsun dualarnız için :) Ekrem kardeşim güldürdünüz beni sağ olun.. ben 3 sene beraber oldum bana açıkça söyledi hemde defalarca ama bir yandan ne kadar da zor olsa benimle evleniceğini söyledi ben ümit ettim hayaller kurdum şimdi onlara daha fazla yanıyorum aslında :( bide ben onun kalbine güvendiğim için üzülüyorum ikimizde mutsuz olduğumuz için yoksa çok fazla umrumda olmazdı Ablacım konu evliliğe gelince ben illa hemen evleniyim diye bir beklentim olmadı hiçbir zaman çoğu arkadaşımda sevdikleriyle hep evlendi, ben zaman ile evleniriz diye düşündüm çünkü hem anlaştığım hem sevdiğim kişi o oldu ailesi ile de tanıştım hepsi de çok sevdi beni onlarda olmasını çok istedi ama olmayınca da olmuyor mu bende bilmiyorum gerçekten bu düşünceler beni yiyor annem istemiyordu sevdiğim çocuğu o bile artık dayanamıyor halime maddi manevi destek olup babamı ikna etmeye bile hazır :(

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli Gunler genc kardesim.. Size bir fikir vermek isterim..
Biliyorsunuz bir cok Genc KIZA koruyucu annelik yapmaktayim.. yani tecrubemden konusacagim..
mesela bir insan bir yollu dener bakti olmuyor farkli bir yol, uslup,method denemeli degil mi?
simdiye kadar hep Ona yalvardiniz,agladiniz, sevginizi haykirdiniz..O kendini naza cekti cunku kainatta bir kural vardir..
bir seyi ,kovaladığıniz suredece o da kaçar!!
kaçan ise kovalanir..!inanin bana bu dogrudur..
Simdi beni iyi Dinleyin sevdiginiz O gence nasil ulasiyorsaniz facebook tel mesaj. yazip Ona diyeceksiniz ki Madem ki Sen Bu sekilde Beni mutlu edemiyecegine inaniyorsun demek ki kaderimiz bu RAZI olmaktan baska bir sey gelmez elimden!!. Sana Mutluluk ve basari diliyorum.. Ben de Hayattima kaldigim yerden devam edecegim! iyi bir isim olsu.. artik her bitis ayni zamanda baska ufuklarin baslangicidir!
Ben de artik kendimi buna hazirliyacagim diyerek Onu rahat birakacaksin!

erkekler Guclu kadin ve KIZLARDAN hoslanir ve Aslan geyigi kovalamayi Sever Ceylan tarafindan kovalanmak onun Tabiattina aykiridir..
siz ona iyilik yaptiginizi sandikca farkinda degilsiniz onu ,ona kendisine olan guvenini yitirmesini sagliyorsunuz..
Birk kendi kararini kendi verebilecek olgunlukta, gucte ve zekada olsun ki yarin evlendiginde tekrar hep size ve ailenize muhtac olmadigini bir FARK etsin..
Ne olur dinleyin Beni Onu bir insan olarak da seviyorsaniz ona bu iyiligi Yapin..Onu kendi kararina birakirsaniz kendine olan guveni kazanir..
Siz kostukca..o kendini zayif ve yetersiz, aptal, karasiz,ZAYIF hissediyor..
Lutfen onu Rahat birakin.. fikrine, kararina SAYGI gosterin ki Yarin evlendiginizde yine kararlarina SAYGI gosterebileceginize inansin..
O Sizden yasca buyuk boyle davranarak onu daha cok kaprisli olmaya itiyorsunuz.. itici ,baskici erkeklerden,kadinlardan hic kimse hoslanmaz..
Onu Rahat birakin kararini verebilsin!!O cocuk degil ki ne yapmasi gerektigini sizden ogrensin...

Eğer birini seviyorsanız onu özgür bırakın. Sizi gerçekten seviyorsa geri döner.
Geri dönmüyorsa, zaten sizi hiç sevmemiş demektir...
bazen insan birine teslim olmak, özgürlugunu kaybetmekten korkar.. ona Sevginin yaninda özgürlugunu de verirseniz ins.. Size geri gelir..
Siz de bu arada lutfen kendinizi YIPRATMAYA degil olgunlastirmaya ,gelistirmeye calisin..
Lutfen dediklerimi yapin dedim ya Tecrube ve gecmiste yasanmis dogrulugu ispatlanmis yeni bir usulu deneyin.. kaybedecek bir seyiniz yok!!
Hayirli gunler Senam kardesim..Allah icin Sizi ve burada bulunan butun Gönül Dostlarimi cook Seviyorum.. Hayirli ,huzurlu gunler ...

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
sağ olun ablacığım ben uzun zamandır kendi haline bıraktım zaten onun üstüne düşmekle bir şey değişmiyor bunu bende anladım.. o kararını tamamen ayrılık yolunda vermiş değiştirmiyor da hani artık yapıcak bir şeyim kalmadı benim dediğiniz gibi kendi haline bırakmak en iyisi

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sena kardesim dediklerimi anliyarak, idrak ederek okuyun!Bu meseleyi kisisel almayin bazen insan ne kadar severse sevsin!
bir erkek, birine teslim olmak özgürlugunu kaybetmek, evliligin sorumlulugunu yuklenmekten Korkar.. Bize Hava hos cunku biz hayatta ve olaylara sadece Sevgi penceresinden bakariz onlar ise AKIL!!
biz birseyi begenip aninda aliriz.. kac paradir bu bana gercekten mi lazim? param biterse yarina ne yaparim i hic dusunmeyiz bu bizim tabiattimiz..
ama erkekler her seyi ince dusunup SIK ellerler!! cunku Yarin butun sorumlulugu omuzlarina alacak olan yine onlardir..
Bir de Erkekler Kovalanmaktan, bir isi yapmalari icin ISRAR ve BASKI dan hic Hoslanmazlar.. nefes alamazlar..
Sanki bu evliligi Sen karar veriyor onu da buna mecbur hissediyorsun gibi bazen bunaliyorlar!!
Sen daha cook gencsin bunlari SEVGIN den dolayi yaptigini biliyorum ama karsiki tarafi nasil hissedirdigini idrak edemiyorsun!!
Ben de bu tip itici, BASKICI, illa yapalim diyenn insan turunden hoslanmam.. seviyorsan beni ,rahat bana birakip en dogru karari verecegime guvenmeni,
kararima SAYGI duymani, zorbaci, duygu somurusu yapmadan beni özgür birakan bir insani secerdim...

O da benim gibi inatci ve sevildigini bildikce naz yapmayi seven ve onemsenmeyi isteyen biri imis..
insani kendi degerinde birakacaksin.. kiymettinden fazla deger verirseniz Ya Kendinizi yada Onu yada ikiinizi de kaybedersiniz!!
evet dogru kendi haline birakin!! kainatta hersey döner dolaşır ve en sonunda kendine ve ait oldugu yere döner ..
Hayirli Gunler..

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ben sadece susuyorum artık Allaha havale ediyorum onu kendisi bana evlenmek istediğini söyledi sonradan iş ciddiyete binince kendisine geleceğine güvenmediği için beni yüz üstü bıraktı ben onun bu kararına asla saygı göstermedim göstermiycem de yoruldum artık çok üzüldüm üzülüyorum da neyse hayırlı günler

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
kuranilactir.jpg

ravza seyda

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
çok üzüldüm sena kardeşim..yaşadıkların çok zor olsa gerek..Rabbim yardımcın olsun inşallah..kendini islama verir kalbini ALLAH ve RASULUNE meylettirirsen daha kolay kurtulursun bu halden..O nu sav oku..düşün...bak hersey daha kolay olacak...

imkansızaşık

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamunaleyküm.bende sevdiğime kavuşamıyorum çünkü o beni istemıyor.inşallah sen kavuşurusn

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ya ALLAH bismillah ne demiş mevlana ? Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...
Bir yanardağ misali gönül dağım!
Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...
Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...
İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce;

Kilit vuruyorum dilime....!
"Yan!" diyorum içime!...
"Sadece sen yan!"
Ve "Dayan!" diyorum gönlüme!...
"Herkes mutlu olsun! Sen dayan!.." aşkta belli bir amaç taşinmali içinde dua et dua et ve aklindan şunu geçir AŞK dediğin ; ya Allah'tan gelmeli...
Ya Allah İçin olmalı...!
Ya da Allah'a ulaştırmalı..!
Yoksa yerle bir olmalı...! hevesini kirmak aşktan soğuktmak istemem seni ama.... yani aşk Allahtan test için gelir aslinda yeryuzundeki insanlarda aşk değil sadece sevgidir aşk yunus emre mevla veya aşik veysel leyla ile mecnun gibi ilahi aşklar verilmiştir Allahin sectiği kişilere oku en baştaki sözcuğu tekrar anlarsin ozman. aşkta malub olmuşsan bilki Allah seni sinamiştir kulum beni ANACAK NAMAZ KİLACAK Mİ ? YOKSA ÖYLE UZGUN UZGUN DURACAK Mİ ? senin kaderinde var mi yokmu o bile bilinmez böyle devam edersen ilerde cok aci cekeceğin aşikar...! sen sen ol duani et birak aşki kismetini bekle bak benim yaşim kaç ben böle yapiorum. aşkin ideal sevgilin ve senin tek yuce başin birakta ALLAH olsun sen bunu yap zaten gerisi gelir... saygilarimla ali arslan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
576180_10151321913785009_767734807_n.jpg

"Simdi beni iyi Dinleyin sevdiginiz O gence nasil ulasiyorsaniz facebook tel mesaj. yazip Ona diyeceksiniz ki Madem ki Sen Bu sekilde Beni mutlu edemiyecegine inaniyorsun demek ki kaderimiz bu RAZI olmaktan baska bir sey gelmez elimden!!. Sana Mutluluk ve basari diliyorum.. Ben de Hayattima kaldigim yerden devam edecegim! iyi bir isim olsu.. artik her bitis ayni zamanda baska ufuklarin baslangicidir!

Ben de artik kendimi buna hazirliyacagim diyerek Onu rahat birakacaksin!
erkekler Guclu kadin ve KIZLARDAN hoslanir ve Aslan geyigi kovalamayi Sever Ceylan tarafindan kovalanmak onun Tabiattina aykiridir..
siz ona iyilik yaptiginizi sandikca farkinda degilsiniz onu ona kendisine olan guvenini yitirmesini sagliyorsunuz..
Birk kendi kararini kendi verebilecek olgunlukta gucte ve zekada olsun ki yarin evlendiginde tekrar hep size ve ailenize muhtac olmadigini bir FARK etsin..
Ne olur dinleyin Beni Onu bir insan olarak da seviyorsaniz ona bu iyiligi Yapin..Onu kendi kararina birakirsaniz kendine olan guveni kazanir..
Siz kostukca..o kendini zayif ve yetersiz aptal karasizZAYIF hissediyor..
Lutfen onu Rahat birakin.. fikrine kararina SAYGI gosterin ki Yarin evlendiginizde yine kararlarina SAYGI gosterebileceginize inansin..
O Sizden yasca buyuk boyle davranarak onu daha cok kaprisli olmaya itiyorsunuz.. itici baskici erkeklerden kadinlardan hic kimse hoslanmaz..
Onu Rahat birakin kararini verebilsin!!O cocuk degil ki ne yapmasi gerektigini sizden ogrensin...

Eğer birini seviyorsanız onu özgür bırakın. Sizi gerçekten seviyorsa geri döner.
Geri dönmüyorsa zaten sizi hiç sevmemiş demektir...
bazen insan birine teslim olmak özgürlugunu kaybetmekten korkar.. ona Sevginin yaninda özgürlugunu de verirseniz ins.. Size geri gelir..
Siz de bu arada lutfen kendinizi YIPRATMAYA degil olgunlastirmaya gelistirmeye calisin..
Lutfen dediklerimi yapin dedim ya Tecrube ve gecmiste yasanmis dogrulugu ispatlanmis yeni bir usulu deneyin.. kaybedecek bir seyiniz yok!!
Hayirli gunler Senam kardesim..Allah icin Sizi ve burada bulunan butun Gönül Dostlarimi cook Seviyorum.. Hayirli huzurlu gunler"

acilangul1

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
ablacığım merhaba, sanırım bunu bana yazdınız ben biraz kafam karıştı merak etmeyin ben onu ne kadar sevsem de üzülsem de asla ama asla mesaj atmıyorum 3 aydır hiç konuşmadık ben onu üzmek istemem üstüne gitmem de bir şey değiştirmez bu olgunluktayım merak etmeyin.. beni sevdiğini mutsuz olduğunu biliyorum hani benim gibi sevgilisnden ayrılmış çok gençler var her ayrılan la bir değil ama bizimkisi ben cidden sevdim oda sevdi bana değer verdi onun tam olarak düşüncesini bilmesem de ailesinin dediği oda hep belki olur diye bekledi ama onundan elinden gelen bir şey yok para olmayınca nasıl olacak gibi hani ona da bana da vazgeçmekten başka bir şey kalmadı ama inanın çok dürüst bir insan bu devirde böyle dürüst ve gururlu birini bulmak zor, zaten o diğerleri gibi olsaydı gelip geçici heves olsaydık birbrimiz bu kadar üzülüp kederlenmezdim, birde kulağıma gelen bir şey vardı dediği Sena çok iyi bir kız ben başkasıyla da evlensem onun kadar olmaz ama onu mutlu edemem ailesi de beni istemiyor onun bir suçu yok olsaydı en azından bu sebepten ayrıldım derdim... onunda içi rahat değil insanın aklı ve kalbi arasında kalması çok zor

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sena kardesim birbirinize olan sevgi ve muhabbetinizden eminim.. boyle temiz ve saf sevgilerin imtihani da degeri kadar derin ve guclu olur..
yukaridaki yazimi kendi 2 ay once yazdigim yazidan ALINTI yapip eklemistim...
Siz de bu arada lutfen kendinizi YIPRATMAYA degil olgunlastirmaya gelistirmeye calisin..
Sevginizde samimi iseniz simdilik sevginizi Gönül topragina ekin.. gomun!!belki bir gun bu topragin uzerindeki kar da erir de bahar gelir ve toprak altindaki
sevgi tohumu sevgi cicekleri veririr...Elbette Bu Kışın da Bir Baharı Gelecek..

Hayat, ahiret menziline doğru bir yürüyüştür. Bu yolculuk boyunca kaderin insanın önüne ne çıkaracağını Allah’tan başka kimse bilemez.
İşte bu imtihan dünyasında insan; sabırla ve umutla engelleri aşarak yolculuğunu rızayı ilahiye uygun devam ettirmeye çalışmalı.
Çünkü her kışın bir baharı, her yokuşun da bir inişi vardır...her sevdanin da bir vuslat zamani...

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
teşekkür ediyorum Allah razı olsun, bende sizi seviyorum iyi ki varsınız selametle.. hayırlı huzurlu geceler.. bu siteyi bulup sizinle tanıştığım içinde çok mutluyum

Üst Alt