Seni Affediyorum!

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
affediyorum.jpg

Suçunun ne olduğu pek de önemli değil benim için. Bana karşı bir suç işledin işte. Kolumu
kırmadın belki ama kalbimi kırdığın kesin. Kırılan kalbimin parçalarını toparlarken ben, seni affediyorum...

Affediyorum, çünkü affetmezsem eğer; kalbim tekrar tekrar acıyacak, seni gördüğümde, seni hatırladığımda. İşte bu yüzden seni affediyorum...

Affetmezsem seni, zararı en çok kendime vereceğim. Sana duyduğum kin ve öfke yüzünden
rahatım bozulacak. En mutlu anlarımı gölgeleyecek kalbimdeki nefret. Sağlığımı bile tehdit
edeceğim...

Seni affediyorum. Seni parmaklıkların arkasına atmıyorum. Çünkü o parmaklıklar yalnızca
aramıza değil benim de önüme gerilecek. Yine zararı ben göreceğim...

Beni çok üzdün, bana zulmettin, aşağıladın beni. Ben seni affediyorum. Seni affetmediğim zaman, ruhumun yaralarla dolacağını biliyorum. Seni affetmediğim her saniye, benim zararıma işleyecek. Seni affettiğim andan sonra en büyük faydayı ben göreceğim...

Eğer affetmezsem seni, senin bana reva gördüğün zulmü ben sana yapmış olacağım. Kötülüğe karşı kötülük edeceğim. Ben öyle biri değilim. Ben küs durmayı bir türlü beceremedim...

Hayatımda affetmediğim, yüzünü bile görmek istemediğim birkaç kişi vardır. Ama sen
onlardan değilsin. Çünkü onlar aramızda hiçbir tanışıklık ve yakınlık yokken bana zulmettiler...

Onları affetmem için hiç bir sebebim yoktu. Hatırına affedilecek bir iyilikleri dokunmadı
bana...

Ama sen öyle değilsin. Beraber çok vakit geçirdik biz. Birbirimize çok hakkımız geçti.
Benim de sana haksızlık ettiğim zamanlar olmuştur. Sen beni affetmedin belki ama ben seni
affediyorum...

Seni affediyorum. Çünkü seni seviyorum. Senden uzak kalmak, seni görmemek iyi
gelmeyecek bana...

Seni affederek senin cezasız kalmanı sağlamıyorum aslında. Seni affettiğimde benimle
görüştüğün her an mahcup olacaksın, gözlerime bakarken cezanı çekeceksin zaten…

Alıntıkgüll..,

Üst Alt