Selamünaleyküm güzel insanlar ?

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aranıza yeni katıldım. Burası çok güzelmiş gerçekten bilseydim daha önce katılırdım. Nasip şimdiyeymiş. İnsanın içine su serpiyor burası. İnanın beni hisseden, anlayan birine burda rastladım ilk defa. Ablacım Allah razı olsun. Kalbime iyi geldi. Teşekkürler☺Hepinize mutlu hayatlar dilerim. Rabbimizin yolunda iman dolu hayatlarınız olsun. Sevgiyle kalın.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim hoşgeldin inş. :.dost.

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşbuldum sağolun ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ve Rahmetullahi ve berekatuhu, Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz güzel insan,üyeliğin daim olur inşallah ..
Bazen insan, neyi düşündüğünü ALENEN yazamaz seni tefekküre,kendini , etrafındaki olayları idrak ,fark etmeni, anlamaya davet eder..işte burası da öyle bir yer .

Kendini yeterli gören, kendini geliştirmekten mahrum kalır. Hakkımızdaki yanlış ve hayali kanılarımız nefsimizin hoşuna gidiyor ama bizi bir adım ilerletmiyor. Boş teneke gibi fazla gürültü çıkarıyoruz. Bize en büyük engel yine kendimiziz,sözüm kendi nefsime-dir..

Sizlerde benim Kalbime iyi geldiniz her birinizden yeni bir şeyler duyuyor ve öğreniyorum Teşekkürler Selametle..

acilangul1

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aranıza yeni katıldım. Burası çok güzelmiş gerçekten bilseydim daha önce katılırdım. Nasip şimdiyeymiş. İnsanın içine su serpiyor burası. İnanın beni hisseden, anlayan birine burda rastladım ilk defa. Ablacım Allah razı olsun. Kalbime iyi geldi. Teşekkürler☺Hepinize mutlu hayatlar dilerim. Rabbimizin yolunda iman dolu hayatlarınız olsun. Sevgiyle kalın.

Ve Aleyküm Selam kardeşim,

Hoş geldin, sen güzel bakıyorsun demek ki, bizleri güzel gördün!biz de seni güzel ve iyi niyetli gördük... :.dost.

Güzel gören, güzel düşünür . Güzel düşünen, hayatından lezzet alır cfbrvo ....Mevlana

İnşallah daimi bir üye olursun kardeşim...:tamam:. duaa..

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkürler. Allahın izniyle daimi olacak. Bu siteyi bulunca faceyi kapattım zaten aklımdaydı. Vesile oldu.? Buradan çok şey öğreneceğim inşallah. Hepinizden Allah razı olsun.

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam hoş geldiniz zaman içerisinde buranın tam bir aile ortamı olduğunu görüp anlayacaksınız, dertlerinizde sıkıntılarınızda mutluluğunuzda hep paylaşabilecek birileri muhakkak buralarda olacaktır. Tekrar hoşgeldiniz...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm Trabzonlu kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin,herkesin iki evi vardır.Biri tepesini kapatan çatının bütünü,diğeri ruhunu örten maneviyat çatısının bütünü,biz burada bu ikinci evimiz olan forum içinde maneviyatımızı,maneviyatımızın içinde forumu yaşayarak burada bizleri topladı Rabbül alemin, her gün birçok kişi gelir ,gider,kalır yada bir daha uğramaz biz sizin kalıcı olmanız ve ailemizin üyesi olmanız duası ile tekrar hoşgeldiniz diyorum kardeşim selamün aleyküm verahmetüllahi ve berekatüh....mrhbba..

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Trabzonlu ? bu bilgi görünüyormuydu yav

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hoşgeldin hayırlı olsun..

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Teşekkürler tozduman..☺

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Trabzonlu ? bu bilgi görünüyormuydu yav
He görünüy da nickuni girduğunda herces göriyi da niçun şaşirdun uşağum bir hoş cörduk der insan:.dost. ben diyrum hoşcelmişsin sen diyursun Trabzoni nere da cördunçook kommiik ha bu akşam lahana sarmasunumi, misur ekmağunimi fazla kaçurdun da ahiret sorisi edeysun benu sırıtık.:,

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşgördük Gardaşım? Ha bu akşam lahana yemeği vardır buyur yiyelum? Ben yeni geldumya ha buralara bişe bilmeyrum. Neediyim ? Ben sanayrumki kimse görmiy beni daa. Tedurgun oldum ondan şeettim ☺

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ferah olasın kardeşim,kimse bu nickle ve sadece Trabzon bilgin ile sizin kimliğiniz hakkında bilgi sahibi olamaz lakin sanki arkanızda sizi kovalayanlar var takip ediliyormuşsunuz ,sizde kaçıp foruma saklanmışınız da burada da yakalandınız gibi bir tablo çizildi hafızama:)Allah cc başkasından korkmayın ayrıca forum güvenlidir kaldı ki takipcileriniz olsa bile biz sizi vermeyiz kimselere:imkansiz:.

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hümeyra kardeşim sevdim seni,Allah da seni güldürsün. Eh biraz öyle oldu. Önce Allah'a sonra buraya sığındım diyelim. Ben dediğiniz nicke girdim ama birşey göremedim. Ya da beceriksizmiyim neyim buranın en güzel yanı kimsenin kimseyi tanımaması. Kimse beni tanımıyor harika bir duygu ��Trabzon bilgisi de nazar boncuğumuz olsun ��

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Bizde seni sevdik kardeşim lahana ile aram yok ama mısır ekmeği yada mısır tanesinden yapılan çorbaya hiç hayır demem doğrusu:)
Ben dediğiniz nicke girdim ama birşey göremedim.
Sanırım siz yanlış anladınız ben orada başka nick vermedim ki veremem zaten kurallara aykırı ,ayrıca herkes kendi şifreleri ile foruma girince tüm üyeler sizin nickinizi,katıldığınız şehri,aramıza katıldığınız zamanı,mesaj sayınızı,cinsiyetinizin erkek veya bayan olduğunu ve dileyip sayfanıza girerlerse de yazdığınız mesajlarınızı toptan size ayrılan sayfadan takip edebilirler.İnşallah sizde öğrenirsiniz biraz karıştırın mutlaka hoşunuza gidecektir.Ha bu arada kendi sayfanıza girince sizi kimlerin ziyaret ettiğinide görürsünüz inşallah.Misur ekmeğinin kokusunu ta Trabzondan olsa alurum bensuz yemeyun da :)

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İnşallah kardeşim bi gün birlikte yeriz?Ben biraz karıştırayım madem çok teşekkür ederim bu arada. Allaha emanet ol güzel kardeşim..

Bir yolcu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Size ayrılan sayfa dedinizya baktım bi türlü göremedim. Profile girince sadece abonelikleri göster diyor telefondan girdiğim için mi acaba. Özel mesaj da gönderilmediği için burdan yazmak zorunda kaldım kusura bakmayın. Beceremeduk da oni?

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Telefondan olmuyor kardeşim yada ben deki telefondan nasıl olduğunu bilmiyrum.Bilgisayardan imkanınız olur da girebilirseniz o zaman her şeyi daha net anlayacaksınız.Telefondan katılıyor olmanızdan sanırım her şeyi net göremiyorsunuz mesela bende kendi telefonum eski olduğundan yazacağım mesajlarımı telefondan yazamıyorum ancak bilgisayar başına geçince rahat rahat içimi döküyorum:) Burada Karadeniz kokusunu duymak beni mutlu ediyor.Allah cc seni daim dünya ahiretin de mutlu etsin inşallah...Tekrar hoşgeldin kardeşim....

Üst Alt