Selamu Aleyküm

Derbeder

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Sayın yöneticilere....

Yazılan her yazının veye yazılan her cevabi yazının..

Yöneticinin kontrolünden sonra yayınlanacak..
Uyarısı HOŞ DEĞİL.....qqww..k

Bunun yerine beğenmediğiniz yazıları silersiniz olur biter...xxzzl..

Hoş olmayan bu çirkin denebilecek uygulamaya son veriniz...:tamam:.

Selamlar...
Eğer bir yönetici eleştirilere açık değilse....
Önerilere kulak tıkıyorsa...
Sadece iyi yönetim yaptığını zanneder....

Ben acizane üniversitede ders veriyorum..
Zaman zaman öğrencilerimden çok şeyler öğreniyorum...
Değerli yöneticilerim affınıza sığınarak sayın yöneticiler konusuna hitaben iki satır yazı yazmak istiyorum.aassd..
DEĞERLİ YORGUN PROFESÖRÜM BU YAZILARINIZA RAĞMEN BURADA HALEN BANLANMADIYSANIZ İNANIN BURANIN YÖNETİCİLERİ ÇOK SABIRLILAR DEMEKTİR, DUA EDİN BEN YÖNETİCİ DEĞİLİMdfrt..
BEN ANLAMADIMKİ SİZ KİMSİNİZ NEREDEN GELDİNİZDE BU SİTE YÖNETİMİNE ''BU UYGULAMAYA SON VERİNİZ'' DİYE NASIL EMREDİYORSUNUZ SİZ BURAYI ÖĞRENCİLERİNİZE DERS VERDİĞİNİZ DEĞİL ÖĞRENCİLERİNİZDEN DERS ALDIĞINIZ ÜNİVERSİTEMİ ZANETTİNİZ hmmnn
BEN BURAYI DIŞARIDAN TAKİP EDİYORUM GÖNÜL SIZIM HOCAMIZ HERŞEYİ HOŞ KARŞILAYAN SERDAR HOCAMIZDA GERÇEKTEN ÇOK SABIRLI BİR YÖNETİCİMİZ FAKAT GÖRDÜĞÜM KADARIYLA EFSANE YÖNETİCİMİZ UZUN ZAMANDIR FORUMA GİRMİYOR EĞER ŞUANDA FORUMDA OLSAYDI SİZ BURADA OLAMAZDINIZ, :imkansiz:.
kendinizi eğitimci olarak tanıtmışsınız ama aslında eğitim alması gereken varsa oda sizsiniz değerli profösörüm, saygılarımla Sürç-i lisan ettiysek affola... islikcalan

Edit: gördüğüm kadarıyla yorgun forumun üyesi olduğu halde neden misafir bölümüne konu açmış anlamadım, sayesinde biz,de misafir bölümüne konu açtık farkında olmadan :(
nasılbir eğitimci ise bizide yanlış bölümlere soktudfrt.. dfrt..

Üst Alt