Selamu Aleykum

miray

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamu aleykum arkadaşlar ben aranıza yenı katıldım...

Müslüman

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Ve Aleykum selam vrb vbr. Hoşgeldiniz

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam.hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inş.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykumuselam ve Rahmetullahi ve berekatuhu ..miray kardesim.. Hosgeldiniz uyeliginiz hayirli ve daim olur ins.
Benim de bir huyum var ..ilk yeni gelen kardeslerime Hosgeldiniz demeden ekledigi hic bir yazisi var ise onlari ilk once gozden gecirir! Yazidan Bu yeni kardeslerimi taniyip oyle Gonul Kapimi acarim...
masallah eklediginiz yazilar bir ilim deryasi..bana Zeynep Gazali-yi animsattiniz!nikkiniz de cook hos..ve manidar..

islamiforumlar.net Sitesine üye olup katilmamin amacı,
İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,
bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri caizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime ..
faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmektir..
ayni zamanda Gurbetligimi bir nebze unutup Ana Vatandaki Ensar-Muhacir din kardesligi..olusturabilmek..Gonulden Gonulle Muhabet baglari Gonul kopruleri kurabilmek..
Muhabbet böylesine derinlestiğinde gurbette olduğunuzu bir parça olsun unutabilir, teselli oluyoruz..aradaki mesafeler bir An olsa da kalkiyor sanki...
Ben de okyonuslar otesinde yasadigim hayat ve Tecrubelerimi Ana vatandaki Ensar Gonul dostlarim ile paylasmak istedim..
Söz, suya atılan taşın etrafındaki haleler gibidir. Suyun etrafındaki halkaların ne kadar genişleyebileceğini bilemeyeceğiniz gibi, sözün gönüllerde ne etki yapabileceğini de bilemezsiniz..
Bu sitesinin oluşturulmasında emeği geçen,fikir üreten herkesten Allah(c.c.) razı olsun,sitemizin içeriği gerçekten çok zengin.
Yok yook gibi..Masallah!
Bizler de elimizden geldiğince bu içeriği daha da zenginleştirecek katkılarda bulunmaya çalışalım...
Bu arada gülümsemeyi ve Allah RIZASI icin sevip hosgorullu olmayi..Yaradilani Yaradan dan oturu Sevmeyi unutmayalım..

derim ve tekrardan aramiza hosgeldiniz kardesim....

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykum selam islamiforumlar.net islamı sevenlerin paylaşmayı bilenlerin buluşma noktasıdır. Hoş geldiniz sefa getirdiniz.

sükut76

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hoş geldiniz, bende sizin gibi yeni üye oldum

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hoş geldiniz, bende sizin gibi yeni üye oldum

Siz de Hoş geldiniz!Sükût-u Leyl kardesim..
laf aramizda..sizde Formun Tanışma Bölümü Muhabbet kapisindan girmis olsa idiniz size de boyle guzel bir karsilama ikrama nail olurdunuz...sırıtık.:,
ama siz... <!-- google_ad_section_start -->Ayrılık<!-- google_ad_section_end --> ve arayis kapisindan kendinizi ariyarak
Gonul Dergahimiza geldiniz..
laf aramizda beni burada yazilanlardan cook Yazan ve Yazdiran...da takilir kalirim...:tamam:.
cunku insan ve Sevgi Kainat kitabinin ozudur...:.dost.

Efendimiz Hz.Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) buyurdular ki :
İlim İslam'ın hayatıdır, imanın direğidir. İlim öğrenen kimsenin mükafatını, Allah tam tamına verir. Bir kimse öğrenir ve öğrendikleri ile amel ederse, Allah bilmediklerini de öğretir.
Muhtarü'l-Ehadis, 1.100: 786

samil basayev

Kurallara Uymadı
Üyemiz
selam aleyküm

ALLAH'ın selamı rahmeti bereketi üzerinize olsun

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
ALLAH'ın selamı rahmeti bereketi üzerinize olsun
Aleykümselam, profilinde mesleğine yok yazmışsın, bu olabilir. Fakat yaşına da yok yazmışsın. Nereden katıldığında belli değil! O halde seni yok sayabiliriz!

Kudüs

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm Selam

fakirdervis

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bende yeniyim aranizda :) Selamun aleykum mümin kardeşlerim abilerim ablalalarım. :)

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
aleyküm selam yeni üyelerimz hoş gelmişler sefa getirmişler...

sulea

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ben de yeni katıldım aranıza bu siteyi tevafuken buldum diğer boş forum sohbet face vb çok gereksiz geliyor zamanımı boşa harcıyorum diye üzülüyordum iyi ki bulmuşum :)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
ben de yeni katıldım aranıza bu siteyi tevafuken buldum diğer boş forum sohbet face vb çok gereksiz geliyor zamanımı boşa harcıyorum diye üzülüyordum iyi ki bulmuşum :)
Hoşgeldin inş. İyi ki de katılmışsın aramıza, gelir gelmez aktif olup konulara yorumlar yazmışsın, memnun olduk. Yorum ve paylaşımlarından faydalanmayı ve daim olmasını dileriz...:.dost.

zfrgnc

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
hoşgeldiniz bende yeniyim iyi forumlar

Üst Alt