Saç dökülmesi ve kepeklenme

beyazgul1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
MERHABA ARKADAŞLAR,
Uzun zamandır saçlarımda dökülme ve kepeklenme var, bir çok ürün kullandım bunun için, ınternette araştırma yaparken Awe Isırgan Şampuanı gördüm ve ilgimi çekti botanixir.com adlı bir sitede indirimli ürün olarak satılıyor, kullanan var mı acaba, yardımcı olursanız sevinirim.

beyazgul1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
cevap yazan arkadaşım olmamış ama ben botanixir.com adlı siteden bahsettiğim ısırgan otlu şampuanı aldım ve kullanmaya başladım çok da memnun kaldım, aynı sorunu yaşayan tüm arkadaşlara kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. sizlerle paylaşmak istedim. Allah herkesin yardımcısı olsun

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
cevap yazan arkadaşım olmamış ama ben botanixir.com adlı siteden bahsettiğim ısırgan otlu şampuanı aldım ve kullanmaya başladım çok da memnun kaldım, aynı sorunu yaşayan tüm arkadaşlara kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. sizlerle paylaşmak istedim. Allah herkesin yardımcısı olsun

Değerli kardeşim saç dökülmesine çare yoktur, fakat kepeklenme için piyasada bulunan kepeğe karşı etkili şampuanları kullanmak yeterlidir, fazlasını vaadedenler insanları suistimal edenlerdir, inanın bu şekilde dolandırıcılık yapanlar çok, size çok örnek verebilirim ....

Bahsettiğiniz şampuan 25-30TL gibi bir fiyat, piyasadan alacağınız 8TL ye kepeğe karşı etkili bir şampuan da aynı işi görür...Saç dökülmelerine karşı kesin bir çözüm bulunmuş olsaydı, hem sahibini zengin ederdi, hemde saçı dökülmüş kimse göremezdiniz, çünkü insanların en hassas ve önem verdikleri noktalarından biridir saçları, yani suistimale çok açıktır...

Saç dökülmesine karşı kesin çözüm olsa insanlar herşeyini feda edip çözüme mutlaka ulaşırdı...

BU GİBİ ÜRÜNLERLE SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYEMEZ VEYA DÖKÜLEN SAÇLARINIZI geri getiremezsiniz, ancak kepeği önler ve sizi psikolojik olarak etkileyebilir, fazla da birşey beklemeyin...

İnsanların bu zayıf noktasını suistimal etmek için birçok yalanlar söyleniyor, insanlar mağdur ediliyor, bu uğurda para kazanmak adına ahiret ateşe atılıyor...Bütün kardeşlerimize benim şahsi önerim; bu şekilde vaadlere kanmasınlar, büyük rantların döndüğü bu kandırmaca kumpasına girmesinler...

Reklamını yaptığınız sitenin de ne olduğu belli değil, ne adresi var nede kurumsal bir kimliği var, Ümraniyede sarı çizmeli mehmet ağa, iletişim diye de bir cep telefonu vermişler...şirket bilgisi diye mail adresi, bir isim, internet adresi ve bir cep telefonundan başka birşey yok. Yani hiçbir adresi hiçbir kaydı yok kurumsal bir kimliğini göremedim ben, bana göre kesinlikle güvenli değil...Ayrıca ürünlerin herhangi bir sertifikasını da göremedim...DİKKAT LÜTFEN....

Üst Alt