• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Sabahları uyanamamanın çaresi

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Ben sabahları uyanamıyorum ne yapmalıyım

Aymira

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allahu Teala bizlere binlerce nimet sunmuştur. Bunlardan birisi de Evrenin Çekim Yasasıdır. Sen ne düşünür hissedersen bütün evreni dolaşıp seni bulur geri döner. "Hasta olucam,olursam,olurmuyum?" "Fakir olucam,olursam,olurmuyum?" Bu soruları sık sık düşünmek bile sizi fakirlik ve hastalığa yönlendirecektir. Siz bunları sık sık tekrarlayınca başınızdan ayrılmayan bir tür bela olacaktır. Ama "Bereket içerisinde yaşıyorum,yaşayacağım" "Sıhaatliyim ve sıhhatli olacağım." Demeniz sizi hem bolluğa hem uzun dönemli sağlığa yöneltecektir. Sadece ister iken içtenlik ile isteyin. O zaman istediğiniz iyi de olsa kötü de olsa sizi bulur. Rabbime şükürler olsun bu yöntemi öğrenmemin üzerinden 5 yıl geçti. ilk öğrendikten sonra 6 ay içerisinde etkilerini gördüm. Bolluk içerisinde yaşıyorum çok şükür. Ve yılda sadece 1 kere hasta oluyorum. O da ruhsal yönden çöktüğüm zamanlara denk geliyor. Siz bu yöntem ile uykunuzu düzeltebilir hatta insanların zihinlerini dahi okuya bilirsiniz. Sadece tam inanç ve zaman. Kendinizi buna şartlayın. Günde 5 saat uykuya doyuyorum. Gerisini siz düşünün. Ve bu arada şükretmek minnettar olmak size daha fazlasını getirir. Şükretmek "Teşekkür ederim ve uygunsa daha fazlasını istiyorum" Manasına gelmektedir. Hani ekmeğin kırıntısına hürmet edince o ekmeklerin fazlası sizi bulur ya. Bunun sebebi ise budur. Yaratan öyle bir sistem yaratmış ki, Ne istersek kabul edilecek bir sistem. Unutma neyi istersen o olur.
"40 Kere söylersen başına gelir"
"Beddua etme seni bulur"
"İyi diyelim iyi olsun"
cümleleri, evrenin çekim yasasından dolayı türemiştir. Bu konuyu derince araştırabilirsin. Sen iste, Mevcut sistemde bir yerlerde istediklerini gerçekleştirecek birileri kesinlik ile vardır. Kalpten iste ki, hızlı ve etkili olsun. Kalbin nur ile dolsun. Allaha emanet ol :)

Üst Alt