• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyasında babasının evden gittigini görmek

F

ferhat öz

Kayıtsız
Misafir
selamınaleyküm hocam 18 yaşındayım dün gece babamla baya baya kavga ettim sonrasında yattığımda bütün kıyafetlerini bir çantaya koymuş giderken gördüm içimden de cehennemin dibine git diyordum Not:babamı hiç sevmem ferhat konya öğrenci yaş 18

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
579028_10151148520054597_901576434_n.jpg

Aleykum selam Genc kardesim bu ruya bilincalti babaniz ile kavga ettikten sonra gorulmus bir ruyadir..
Babanizi neden sevmediginizi bilmiyorum ama Babalar sevilmez mi?
Ben Babami Sizin yasinizda iken kaybetmistim...

Bir arkadaşım yanima gelip "Başın sağolsun...baban öldü " agla..:,
dediginde Gözlerim karardı sanki. Başım döndü. Gözümden yaşlar aktı. İnanmıyordum. İnanmak istemiyordum. Anneme koştum. Ve acı gerçeği öğrendim... Babam yoktu artık. Gelmeyecekti bir daha...
her kesin bir babasi var iken ben bir anda Babasiz kalmistim...
iyi, kotu nasil olursa olsun O benim Babam di...
18 yaşındaydim hic bir zaman babasizliga Alışamadım...
Allah hic kimseyi Annesiz Babasiz Yetim birakmasin...hy..
Koruyucu Anneyim.. Bu cocuklarin ne annesi nede Babasi var...
bir babalari olmalari icin dunyalari verirlerdi..
Bayramda her cocuk Babasi ile beraber camiye geldiginde Bayram kucaklasmasi yaptiklarinda Onlarin ezikligini bir gormeliydiniz...
Evladligim Var Ona Gercek Babasini verebilmek icin her seyimi feda edebilirim..
Uzgunnn
Ahh kardesim sukrunu bilmediginiz nimetler elinizden alinabilir Dikkat edin.. Bir gun Onu kaybedersiniz ama Hayattiniz boyunca kendiniz kendi vicdaniniz bugun yaptiklariniz ile yasamaya mahkum olacaksiniz..
Yapmayin genc kardesim.. Hak etti, etmedi diyerek Seytanin oyununa gelmeyin...
Anne, babaya sevgi, Saygi hurmetti Allah cc bizlere emr ediyor..
Siz Size yakisan sekilde haal ve davranista bulunun.. bunu kendiniz icin Yapin..
yoksa Hem vallahi hem billahi bir gun pisman olup beni hatirliyacaksiniz..

Bazi Yaptığı hareketler hoş değil di ama O kendince kendi bilgi ve bakis acisi ile gordugu kadar gerçekten hep kendince beni korumaya, beni mutlu gormek isteyen insanlardan biri idi...
ne yapti ise bana olan sevgisinden idi...
Herkes ,arkadaslarin bile bir gun kendi hayatlarina gider..
ama yanında herzaman ailen kalır.
Seni çok sevdiğinden, herşeyden sakındığından, belki bu tarz giyimlere ,davranislara alışıp daha da ileriye gitmenden korktuğu için böyle yapıyor. O seni herşeyden, herkesten çok seviyordur buna eminim..
sadece sevgisini belki farkli sekillerde gostermesini bilmiyordur..
arkadaşların sana kötü şeyler yaptırır, sana kötü alışkanlıklar kazandırır ama baban kendi ölür senin bir tek yanlış bişeye alışmana izin vermez.
Kimbilir neler görmüştür, yaşamıştır da aynısının dünyadaki tek varlığının yani ailesinin hele de ailesinin bir tanesinin başına gelmesini istemiyordur.
Baban ile olgun, akilli bir erkek gibi Konuş kızma ve küsme ona Bedua etme..
ins. bir gun Sen de BABA olacaksin....
Ne ekersen onu biçersin. Nefret tohumlarını ekersen öfke kin biçersin...
Sevmezsen sevilmezsin. Seviyorum diye diye seversin ve sevmiyorum diye diye sevmezsin...
Sevgi ekersen aşk biçersin. sevgi ile yapılanın dönüşü çabuk olur.
"'Hem de Bire karşılık yedi yüzle "
(Bakara Suresi 261. Ayet)

BIR ARKADASIM DEDIKI HAYATTA VERDIGIN ZAMAN VE EMEK KADAR HAYAT DA SANA AYNISINI GERI VERIRIR...
SEVDIKLERINE VERDIGIN SEVGI VE ZAMAN KADAR DA SEVILIP ARANIRSIN....

Üst Alt