• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyamda yumurtaların kırıldığını gördüm

• Konuyu başlatan KARDELEN 55
  • Başlangıç tarihi
K

KARDELEN 55

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm ben rüyamda birkaç yumurtanın kırıldığını ve bunlardan yemek yaparken de içinden birkaç tane saç telimin çıktığını gördüm.Ayrıca ben eşimden boşandım yeniden evlendim ama mutfakta bunu yaparken yanımda eski eşim de vardı sizden bu rüyamın yorumunu rica ediyorum.Son olarak son iki üç gündür sürekli eski eşimle ilgili rüyalar görmeye başladım önceki gecede eski eşimle çıplak olarak yattığımızı ve hatırlayamadığım kişilerin o haldeyken odamıza girmesinden de rahatsız olmadığımızı gördüm ama cinsel ilişki olmadı bütün bunlar ne anlama geliyor ALLAH rızası için bana bu gördüklerimle ilgili açıklayıcı yorum yapınız çünkü aklıma çok takılıyor.

SAMSUN'dan Aysel AKIN,yaşım 39,ev hanımı, evli

ŞİMDİDEN İLGİNİZ VE YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

SAYGILARIMLA

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hos geldiniz kardesim..
Hayirdir insallah...
Rüyada çiğ yumurta yemek haram mala hüzün ve kedere işarettir.
yumurtaların kırıldığını gormek son gunlerde icinde bulundugunuz SIKINTILI, endiseli durumdan dolayi gorulmus bu tip ruyalar seytanidir...
geçmişi degiştiremiyoruz ama gelecek bizim elimizde. ..
geçmişin Sizi ailevi ruhsal mutlulugunuzu ve sagliginizi etkilemesine izin vermeyin..
zamaninda hesaba katmadigimiz kucuk seyleriniz degistirebilirsek. gelecekte olacaklar degisebilir...
insanoglu hep hesaba katmadiklari icin kaybetmis ve ACI cekmistir..hesaba katilmamis..Hersey iyi giderken kaybedenler bu kucuk seylerden kaybeder..
Kardesim eski esiniz ile olanlari o mazi defterini KAPATIn...
cocugunuz var mi bilemiyorum..
ama gecmisinizi kapatmadiginiz surece simdiki aile ve evliliginize tam tessekul konsantre olamazsiniz..
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...

Üst Alt