• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyamda sevdiğimi gördüm

N

nesrin

Kayıtsız
Misafir
rüyamda sevdiğimi gördüm yanımızdaki bir evde oturuyorlarmış sonra bir sürü erkek çocuk görüyorum dışarı çıkıyorum elimde amcamın oğlunun küçük kızı var sonra bi bakıyoum bi tane çocuk eksik çok korkuyorum korkarak onu aramaya başlıyorum buldum çocugu rahatladım sevdiğimin yanına gittim oda bana kız arkadaşının geldıgını ama gıttıgını söyledi üzüldm ama bana bakmayarak söyledi sonra annesi bize gelmiş bana bişeyler söylüyor bende diyorum ki YASİN SÜRESİNİ OKUYCAM VE O KIZDAN AYRILICAK DİYORUM sizce anlamı nedir bunun?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum Hayirli aksamlar misafir kardesim..
Rüya uykuda bütün duygu ve bilinç hallerinin tamamen yok olmadığı bir sırada meydana gelir.
Nitekim rüyâ, uykunun az olduğu sabaha karşı daha çok görülür. Rüyada, görülmesi mümkün olan şeyler görülür. Uyanıkken görülmeyecek olan şeyleri rüyada görmek mümkün değildir..
yani ruyaniz gercek hayattinizdaki gercekler ile bir butun olarak alinip akilica, mantikli davranmak gerekli...
Hayırdır inşallah deyip ruyanizi Allah-in izni ile yorumlamaya calisacagim
Insanlara kendimizi zorla sevdirip kabul ettiremeyiz...
Eğer insanlara olmaları gerektiği gibi davranırsak onlara yapabileceklerini görmeleri için yardimci oluruz..
Sevgi, siz ancak onu verdiğinizde gerçek sevgi olur...Sevdiginiz ve guvendiginiz kadar da anca sevilirsiniz..
Bir gönüle girmeden gönüller sahibi Allah'a gidilmez..
Yasin okurum demenizdeki hikmet..Sizin kalbinizdeki murad, istek oldugu gibi Rabbimin de sizin icin en guzeli olan bir plani ,kaderi, Takdiri var..
Hakkinizda Hayirlisi olani icin dua edin..kardesim..
RABBİM HAKKINIZDA HAYIRLI OLANI NASİP ETSİN

Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin.
haklarında hayırlı olan kimseleri gönüllerine razı etsin.
Herbirimiz için gözyaşı dökmeden ağlayan ayetler var!...

Üst Alt