• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyamda şal aldığımı gördüm

• Konuyu başlatan derye
  • Başlangıç tarihi
D

derye

Kayıtsız
Misafir
Selamün Aleyküm
Ben gece uyurken rüyamda yanımda annem vardı karşımızda bir kişi vardı ama kim olduğunu hatırlayamıyorum. Bayan olduğunu hatırlıyorum ben konuşurken benim hakkımda kötü bir şey söyliyecek zannettim ama bana başıma örtmem için bir şal uzattı ; al başına ört dedi..ben şalı aldım yumuşak bir şaldı şalı başıma takamadım o arada rüyam bitti acaba ne anlama geliyor bu arada 9.sınıfa imam hatip lisesine gidiyorum rüyanın cevabı için şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı günler

Derya Mersinli
İstanbul
Öğrenci

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gonuldostu.jpg

Aleykum Selam Hosgeldin imamHatiplim..Can kardesim.. Ben de Imamhatip lisesinden mezunum..
Rüyada görülen başörtüsü, hanımın kocasıdır..yani nikah,evliliktir..
ama siz takamadiniz belki de kismet, nasip meselesi konusuldu veya konusulacak Allahu Alem...

Onlar ki birbirlerini Allah rızası için severler...nidalarına muhatap olanlardan oluruz inşallah...
hayatında attığın her adım senin için hayırlı huzurlu ve mutluluk getirsin..
inşallah Rabbimin fecr suresindeki hitabına eren kullar zümresinde olursun...
27- Ey huzura eren nefis!,
28- Sen Rabbinden hoşnut, Rabbin de senden hoşnud olarak Rabbine dön.
29- Gir kullarımın arasına,
30- Gir cennetime

BANA TESELLİĞ GELMEZ HAKK EMRETMEDİKÇE... HALK BUNU İDRAKTEN YOKSUN HAKK HÜKMETMEDİKÇE...
HÜKÜM ONDANBEN İSE KULUYUMİSTER DALDIRIR İSTER KALDIRIR VARIMI ONDAN HOŞNUDUM...
SEVGİLİM BU KULUYLE CİLVELEŞİYOR BIRAKIN YAR İLE ARAM HOŞTUR ..
Selamet ile Hayra kal guzel kardesim ve bir imamhatipli oldugunu unutma!imamhatipli olmak bir ayricalik ve ozeliktir...

acilangul1

Üst Alt