• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyamda rahmetli büyük babamı gördüm

A

aytu

Kayıtsız
Misafir
Selamuneleyküm. ben eşimden ayrılmak üzereyim dün gece eşimle barışmak, dönmesi niyetiyle hacet namazı kıldım kurallara uygun olarak uyudum. rüyamda 8 ay önce rahmetli olan büyükbabamı ameliyat geçirmiş (hasta) amcamı ve babamı gördüm. köyümüzdeydik önce köy yolunda biraz yürüdük ve bazı yerlerinde ışıkları olan lastıklerinde ışıkları olan bir otomobile bindik köy yolunda biraz gittik. büyük babamla kısa konuşmamız oldu ama ne konuştuğumuzu tam hatırlamıyorum. sonra uyandım.

teşekkür ederim...

tekirdağ-at-memur -31 yaş

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hayirli geceler kardesim.. Her seyin HAYIRLISI ins. esinizden niye ayrildiginizi sorsam..hatasiz kul olmaz..hatalar telafi edilebilecek seviyede ise.. konusup anlasmaya calissaniz derim...
siz hacet yani murad icin hacet namazi mi kilmisstiniz..
isterseniz bir de istihare namazi kilsaniz..acaba bu ayrilik hayirli mi degil mi? diye.. evlilik de, ayrilik da cocuk oyuncagi degil.. hele bir de cocugunuz varsa...
kardesim su an is yerimde gece nobetindeyim..ins. yarin ruyanizi Allah-in izni yorumlamaya calisacagim..
Sizden ricam büyükbabamı ameliyat geçirmiş (hasta) amcamı ve babanizin ismini yazmanizi...cunku onlari gordugunuze gore SIRRI hikmetti isimlerde olmali..
Ruyalarda hayat gibi her sey ayrintilarda Gizlidir...ve her seyin gorunen bir de gorulmiyen yonu vardir..
ve bazen bir olayin olmasi icin zamani vakti gelmemis ise olamaz..büyük babamla kısa konuşmamız oldu ama ne konuştuğumuzu tam hatırlamıyorum...demissiniz keske hatirlasaydiniz..

rüyada rahmetli büyük babayi görmek; Akıllı ve sizden daha tecrübeli bir akraba veya bir dostunuzun tavsiyelerini
dinleyerek, tüm engelleri aşacak, bütün zorlukların üstesinden insallah geleceksiniz demektir.
Selamet ile Hayra kalin Hayirli geceler..

A

aytu

Kayıtsız
Misafir
yorumunuz için teşekkürler.

merhaba. evet hacet namazı kılmıştım. dediğim gibi eşimden ayrıldık kısa süreli evli kaldık çocuğumuz yok.beni yanlış anlamazsanız ayrılık sebeplerini buradan yazmak istemiyorum. sadece şöyle söyleyeyim ayrlıkdan sonra belirli br süre görüşmemiz oldu ailesi karşı çıktı yine ayrıldık. bende niyet ettim, oda hatalarının farkına varsın ve barışalım diye. böyle niyet ederek hacet namazını kıldım ve o gece rüyamda birkaç ay önce rahmetli olan büyükbabamı, ameliyat olan amcamı ve babamı gördüm. rüyamda köyümüzde biryoldaydık. biraz yürüdük yol kenarında tikenler vardı ama bazılarının dalları yola geliyordu yolu kapatımıyordu. dördümüz birlikde biraz yolda yürdük sonra araba geldi arabayı kim kullanıyordu onuda hatırlayamıyorum ama araba çok modern bir araba içinde renkli ışıkları vardı dışındada sonra arabaya bindik sonra kendimi büyük babamla konuşuyorken buldum. ama ne konuştuğumuzu hatırlyamaıyorum kısa bir konuşmamız oldu. sonra uyandım. inşallah hayırlara vesiledir. babamın ismi sadettin. yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

tekirdağ-at-31

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Hos geldiniz.. est. kardesim nasil uygun bulursaniz...
Biz burada hep birbirimizi tamamliyoruz aslinda sizin durumunuzda olan genc bir kardesimiz daha var forumda.. dedigim gibi her seyin hayirlisi...
Ruyada Yol Hayat yoludur.. ince uzun bir yoldayiz...
Yol kenarindaki dikenler kim oldugunu biliyorsunuz..Allah cc. O dikenleri ciceklere cevirsin insallah..yoksa hayattiniz boyunca o dikenli yollarda yurumek zorunda kalirsiniz..
veya da yollu degistirip dikenlerin ulasamiyacagi uzak bir diyara gitmelisiniz sanirim..
rüyada rahmetli büyük babayi görmek; Akıllı ve sizden daha tecrübeli bir akraba veya bir dostunuzun tavsiyelerini
dinleyerek tüm engelleri aşacak bütün zorlukların üstesinden insallah geleceksiniz demektir.
kardesim.. her seyin HAYIRLISI..
bakin sizin durumunuzda olan cok guzel bir kardesimizin basindan gecenleri okursaniz belki KISSA dan bir Hisse alirsiniz selamet ile Hayra Kalin..

https://www.islamiforumlar.net/dok-icini-rahatla/25216-esimin-bana-inat-yaptigini-dusunuyorum.html

A

aytu

Kayıtsız
Misafir
yorumunuz için teşekkürler.

selamun aleyküm.ağzınıza yüreğinize sağlık.bende herseyin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.çok teşekkür ederim.

tekirdağ-at -31

Üst Alt