• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyamda annemin domuz yediğini gördüm.

Aga

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Rüyamda mangalda sucuk pişirdiğimi görüyorum. Tam seçemiyorum ama ailemle beraberim. Sucukları sırayla pişirirken mangala koyduğum sucuklardan birinin domuz etinden yapılma olduğunu anlıyorum. Annem yanımda o sıra. Ben tiksinip sucuğu atmayı düşünürken annemin o domuz sucuğunu ekmeğin arasına koyup yediğini görüyorum. "Anne o domuz etinden yeme" dememe rağmen annem ısrarla ve iştahla o sucuğu yedi. Kızıyorum sitem ediyorum ama annem sucuğu bişey olmaz,ne olacak türü şeyler söyleyerek yedi. Şunu çok net biliyorum. Sucukların arasından sadece birisi domuz etindendi ve onu da annem yedi. Ailemden diğerleri farketmedi annemin yediğini. Domuz sucuğunu yiyen sadece annemdi. Mangalı yakan,sucukları pişiren bendim. Annem normalde 5vakit namazını kılan,66 yaşında biri. Ben de 3 kızı olan 40 yaşında bir babayım. Rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamün aleyküm. Rüyamda mangalda sucuk pişirdiğimi görüyorum. Tam seçemiyorum ama ailemle beraberim. Sucukları sırayla pişirirken mangala koyduğum sucuklardan birinin domuz etinden yapılma olduğunu anlıyorum. Annem yanımda o sıra. Ben tiksinip sucuğu atmayı düşünürken annemin o domuz sucuğunu ekmeğin arasına koyup yediğini görüyorum. "Anne o domuz etinden yeme" dememe rağmen annem ısrarla ve iştahla o sucuğu yedi. Kızıyorum sitem ediyorum ama annem sucuğu bişey olmaz,ne olacak türü şeyler söyleyerek yedi. Şunu çok net biliyorum. Sucukların arasından sadece birisi domuz etindendi ve onu da annem yedi. Ailemden diğerleri farketmedi annemin yediğini. Domuz sucuğunu yiyen sadece annemdi. Mangalı yakan,sucukları pişiren bendim. Annem normalde 5vakit namazını kılan,66 yaşında biri. Ben de 3 kızı olan 40 yaşında bir babayım. Rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.
Aleyküm selam. Gerçekten çok ilginç rüya görmüşsünüz. Evvela mangal çekilen zahmetin sona ereceğine, başarıya, kişinin kısmetli birisi olacağına, ve şansa işarettir. Yani bu bakımdan hayır.
Şimdi domuz eti görmek, adı üstünde haram birşey zaten hayır olmasını bekleyemeyiz. Bu haram lokmaya işarettir. Şu yakın günlerde haram olan birşey yediniz mi ve ya içtiniz mi? Örneğin, domuz eti zaten bildiğiniz gibi haram, alkol haram, çok sigara içmek haram, bazı ilahiyatçılara göre islamda yeri olmayan bir bayram sofrasında oturmakta haram vs. bu gibi günah bir alışkanlık filan var mı? Eğer varsa o yüzden görmüş ola bilirsiniz, yoksa yakın zamanda boğazınızdan haram lokma geçecek.
Ayrıca çok büyük günahlar işleyeceğinize işarettir, buda aile hayatınızda ve aile hayatının dışında itibarınızı zedeleyecek. Ayrıca çok büyük ve çok kötü olaylar olacak aile hayatınızda ve aile hayatınızın dışında. Buna kendinizi hazırlayın derim.
Ayrıca haram malada işarettir ve namaz kılıyor musunuz? Bu bakımdanda uyarılmışsınız, namaz kılmıyorsanız kılın, dini vaciplerinizi yerine getirin. Eğer kılıyorda kazaya veriyorsanız, kazaya vermeniz bakımındanda uyarılmış ola bilirsiniz. Ama bu çok büyük bir uyarıdır.

Şimdi annenizin domuz eti yemeye çalışması, sizin annenizi sevdiğinize işarettir çünkü o günaha girecekken siz "yeme" demişsiniz. Herhalde annenizin bir kısım günahları var. Belkide günlük hayatınızda annenizin kazandığı o günahlara sizde tanıklık ediyorsunuz. Sevap kazanacağınıza işarettir. Annenizi günahtan çekindirin, sevap kazanırsınız.

Allah hayretsin. Selametle.

Üst Alt