• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyalarımda korkutuluyorum

Öznurr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Uzun zamandır rüyalarımda korkutuluyorum bunu farkettiğimde çok zor kalkabılıyorum, vucudumda ağrıyla uyanıyorum. Kalkıyorum bir şeyler mantıksız geldiğinde hala rüyada olduğumu anlıyorum tekrar uyandığımda ise bir süre hareketsiz kaldıktan sonra kendime gelebiliyorum. Bir hoca bende sübyan oldugunu söyledi güvenemiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allah şifa versin, FELAK VE NAS Surelerini okuman, yatarken dahil herzaman abdestli olmanı söylemek dışında bir yardımımız olamaz maalesef. Hocalara danışırken de dikkatli olmanı tavsiye ederim, böyle durumları suistimal eden kişilerden kaçınmak gerekir.

Öznurr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkür ederim bunları her akşam yapmama rağmen bir değişiklik olmuyor maalesef

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Çok teşekkür ederim bunları her akşam yapmama rağmen bir değişiklik olmuyor maalesef
Zikir ve tesbihat yapmak çok faydalı olur. Yani her boş kaldığın anda kendine vird edineceğin bir tesbihat yap. Bunu sürekli ve yapabildiğin kadar çok yap. Mümkünse ağzın hiç boş durmasın iş yaparken, yürürken, otururken her yapabildiğin zaman dilimi bunu yap, kendini alıştır. Gece uykunda bile istemsiz olarak zikir çektiğini göreceksin. Bıkmadan usanmadan devam lazım. Bu bir süre sonra alışkanlık olacak ve yapmak çok kolay gelecek. Denemekte fayda var.

Üst Alt