• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yüzüne su firlatmasi

Beyaz11

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Iyi aksamlar,

Salon gibi bir yerlerde oturuyorum yanımdada biri oturuyor ama o kişiyle küs gibiyim yani alınmışım ... Sonra birden karşımda biri ( bir amca ) yüzüme bir bardak su fırlattı ... Yanimdakinide güldürdü.

Ne anlamına geldiğini söylerseniz çök sevinirim.

Hayırlı akşamlar

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hayırlı akşamlar Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada yüzüne su fırlatılması görmek;
Gizli kalmış gerçeklerin,Satır aralarında sizi hayrete düşürecek, şaşırıcı , hayrete düşüren bir haber alacağınıza yorumlanır

Yaşam, aldığımız nefes sayısıyla değil, nefesimizi kesen anlar ve sekte sayısıyla ölçülür...
Yüzü dünyaya dönük olan herkesle kavgalı olur, yüzü ahirete dönük olan, herkesle barışıktır...
Sevginin bittiği yerde, katlanma ve eziyet başlar.

Rüyanizi okuyunca Tebessüm Ettim neden mi
çünkü Benim işim insanlara duymak istemediklerini anlatmak,İnsanların kaçtığı gerçekleri yüzlerine vurmak,fırlatmak!!
Gerçekleri yüzüne vurmak mı daha cok acıtır insanın canını, yoksa karşındakinin gerçekleri bildiğini bildiğin halde susması mı..?

Beyaz11

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Iyi akşamlar
Öncelikle teşekkürler rüyamı yorumladınız için ve sevindim size tebessüm getirdiği için :)).

Aslında bu rüyayı gördükten sonra ertesi gün de başka rüya gördüm ( sınavdayım ve sınav kagıtını kaybediyorum onu bulmaya çalışıyorum ama bulamıyorum ..).

Sordunuz hangisi daha çok canı yakar .. ?
Bakarsak ikisi can yakar ama birini seçmek gerekirse " karşındanın bildiği halde susması " derim...
Hayırlı geceler

Gönül sızım...

Rüyada sınav kağıdı görmek;
kişinin sabrının, vicdanının ve aklının sınav edileceği yani sınanacağı bir olay yaşamasına işaret eder.
aman sabrınızı, vicdanınızı ve aklınızı kaybetmeyin Ya hu...sırıtık.:,
vicdanınızı ve aklınızı kaybetmeden bunu başaracaksıniz inşallah yeter ki; Aklınızı başınıza alın...
acilangul1

Üst Alt