• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yüzün şiştiğini görmek

azrs

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
selamün aleyküm ben gülşen 2 gün önce br rüya gördüm hamilelikten dolayı bende yüksek tansiyon çıktı ve hala var rüyamda tansiyon yüzünden yüzümün şiştiğini ve parmağımın şişip inceldiğini gördüm ve merak ettim anlamını şimdiden teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim sizi gecen ruyanizdan cok iyi hatirliyorum ve profilde resminizi de gordum bilmiyorum neden ama halinize uzuldum..
niye mi cook asiri hassas ve ince , duygusal herseyden cok cabuk etkilenen bir kisiliginiz var.. nerden mi anladim cunku
ruyasinnda o 3 harflileri goren insanlar genellikle maddi, manevi ruhsal cok hassas ve her seye acik olan kisilerdir..
"hamilelikten dolayı bende yüksek tansiyon çıktı '
yüksek tansiyon icin siz daha cok gencsiniz.. inanin bu hep sinirsel dir..
kendi için iyiyi güzeli seçen insan bazı zamanlar da kendisi icin en zararlisini secebilir.. Kardesim siz kendinize bakmazsaniz Size kim bakar?
Siz kendinize yardim etmezseniz Size hic kimse yardim edemez...
insanı insan yapan da insandır!kötü duruma sokan da yine kendisidir.insan kendi kendinin hem düşmanı hem dostu dur...
Yüzünüzü şişmiş olduğunu görmek ;eger siz kendinizi degistirebilirseniz daha sakin, Sabirli ve olaylara daha genis bakabilirseniz...
Maddi,manevi durumlarda iyileşme olacagına delalettir. ..
Hayirli aksamlar...

A

Aynurr

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda eski calisma arkadaslarimla ve polis olan birkac gençle ( polis olanları tanimiyorum) bir mahkeme kurulmuş. Hakim Olan kişi herkesi dinlemiş ve sıra çalışma arkadaşlarımın savunmalarina gelmiş. Onlarda savunma yaparken direk aldıkları maastan kıyaslama yapmaya başlıyorlar ve ben hemen olaya müdahale ediyorum. Polisleri savunmaya geçiyorum. Onların Bayramı ve doğru düzgün mesailerinin olmadığını ve aldıkları maaşı kendi aldıklarıyla kiyaslamamalari gerektiğini sinirli bir şekilde söylüyorum. O sırada yüzümün sağ tarafı yavaş yavaş şişmeye başlıyor. Dudagim bile şişiyor konuşmakta zorlanıyorum. Sonra hakim benim söylediklerimi dikkate alıyor ve mahkemeyi polisler kazanıyor. Sonra oradan ayrılıyorum bir motosiklet tarzı bir araca binip gidiyorum. Yolda başka arkadaşlarımı görüyorum Dudagim şiş olduğu için onlarla konuşmaktan zorlanıyorum. Uykudan uyaniyorum. Dudagim ve yuzumun hala şiş olduğunu hissediyorum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyamda eski calisma arkadaslarimla ve polis olan birkac gençle ( polis olanları tanimiyorum) bir mahkeme kurulmuş. Hakim Olan kişi herkesi dinlemiş ve sıra çalışma arkadaşlarımın savunmalarina gelmiş. Onlarda savunma yaparken direk aldıkları maastan kıyaslama yapmaya başlıyorlar ve ben hemen olaya müdahale ediyorum. Polisleri savunmaya geçiyorum. Onların Bayramı ve doğru düzgün mesailerinin olmadığını ve aldıkları maaşı kendi aldıklarıyla kiyaslamamalari gerektiğini sinirli bir şekilde söylüyorum. O sırada yüzümün sağ tarafı yavaş yavaş şişmeye başlıyor. Dudagim bile şişiyor konuşmakta zorlanıyorum. Sonra hakim benim söylediklerimi dikkate alıyor ve mahkemeyi polisler kazanıyor. Sonra oradan ayrılıyorum bir motosiklet tarzı bir araca binip gidiyorum. Yolda başka arkadaşlarımı görüyorum Dudagim şiş olduğu için onlarla konuşmaktan zorlanıyorum. Uykudan uyaniyorum. Dudagim ve yuzumun hala şiş olduğunu hissediyorum.
Selamun Aleyküm. Rüyada mahkeme görmek (imam nablusi) hayır, kazanç ve berekete işarettir.
Rüyada savunmak (imam nablusi), hayırdır. İşlerin güçlenmesine işarettir. Yüzün şişmesi, maddi-manevi hayra işarettir, berekete işarettir.
Mahkemeyi kazanmak, sevince işarettir. Rüyanız hayırdır. Selametle.

Üst Alt