• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yüksek bir makama atanmak

fkartal

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm Muhterem Hocam,

Bugünlerde Peygamber Efendimiz'in (sallalahü aleyhi vessellem) hayatını okuyorum. 2 ciltlik büyük bir eserin ilk cildi olan "Mekke Devri"ni dün akşam bitirdim. Gece rüyamda sabaha karşı, bir toplantıda Sn. Başbakanımız'ın bendenizi Bakan Yardımcısı olarak atadığını ve beraber Bakanlar Kurulu toplantısına girdiğimizi gördüm. İlk defa Bakanlar Kurulu toplantısına gireceğim için çok heyecanlıydım.

Bu rüyamı yorumlamanızı istirham ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Saygılarımla.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim ne guzel bir eseri, rehberi Gonul huzurunu okumaniza cook sevindim..
Rüyada yüksek bir makama atanmak ;
Maddi veya Manevi yüksek bir mevkiye geleceğinize delalettir..
"Arş'ın sahibi (Allah)tır….”
Mü'min, 15

Okudugunuz bu guzel esere hurmetten Size kucuk bir SIRLI nasihat versem kabul edermisiniz..
Siz herseyin en guzelini almak Maddi veya Manevi yüksek bir mevkiye gelmek istiyorsunuz da Allah cc. nasip etmesi icin Dua edip Ona Kaderinizin Sahibine teslim oluyormusunuz ?

fkartal

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun muhterem hocam. Lütfettiğiniz SIRLI nasihatinizi Yüce Rabbim'im büyük bir hediyesi olarak kabul ediyor, bu latif ikramı başımın üzerinde taşıyacağımı ve her daim uygulayacağımı Yüce Allah'ıma ve size ilan ederim. Rüyayı gördüğüm gecenin gündüzünde, muhterem anneciğim her zamanki yaptığı duayı yapmıştı bana: "Makamın yükseklerde, gönlün alçaklarda olsun" diye.

Saygılarımla.

fkartal

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm, muhterem hocam. ayrı bir konu açmak istemedim, buradan devam etmek istiyorum.

Yukarıda da yakın bir yorum yapmışsınız ama, sizinle dün geceki rüyamı paylaşmak istiyorum ve yorumlarınızı istirham ediyorum. Hayırdır inşallah diyerek sormak istiyorum: Rüyamda, iki kişiden sonra üçüncü kişi olarak "içişleri bakanı" olarak atanıyorum. Sonra elimde bir paketle, içişleri bakanlığı binasının birinci katına uçarak çıkıyorum, oradan da asansörle daha üst katlara çıkıyorum. Ve rüyada inanılmaz seviniyorum, rahatlıyorum. Bütün sıkıntılarım yok oluyor.

Bu rüyamı da yorumlarsanız sevinirim muhterem hocam.

Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam Hayirdir insallah

Maddi veya Manevi yüksek bir mevkiye ancak HAKK ile geleceğinize isarettir.
Hakka erişmek, insanın kendi saf varlığına erişmesi demektir..
insan Önce işin ‘hakikati‘ kavramalı ki, sonra işin ‘marifeti‘ne ve yükselmesine sıra gelsin...ve Bütün sıkıntılarıniz bir an da nimet olur.
Hayirli, bereketli, gunler..

fkartal

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm,

Allah razı olsun muhterem hocam. Allah isterse her şey olur. Bendeniz de, sadece O'nun rızası için yaşamak istiyorum. Rabbim ne isterse verir, ancak benim istediğim sadece O'dur. Sebepler dairesinde uzakta görünen şeyler bile, O'nun izni ile yakın olur. Rabbim daha hayırlısını ve iyisini bilir, benim tercihim manevi yüksek bir mevkiye HAKK ile gelmektir. Rabbim kabul buyursun. Şahit olunuz, ben Rabbimi çok seviyorum. Dua lütfediniz, O da beni sevsin... Ne olur Allah'ım sev beni...

Allah tekrar razı olsun muhterem hocam.

T

Tarıksiz

Kayıtsız
Misafir
diğer kitap ve sitelerin çoğunda yeni bir işe atanma yokluk olarak belirtilir.

Üst Alt