• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yorulmak

alperen_06_69

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yorulmak Rüyada bitkin olmak görmek rüyada yorgun bitkin düşmek rüyada yorgun olduğunu görmek

Selamün aleyküm. Rüyamda yürürken çok yoruluyordum ve de bitkin düşüyordum. normal hayatta gayet rahatımdır yürümek konusunda. Bunu merak ettim şimdiden yorumlarınız için teşekkürlerler eder Allaha emanet olun derim, işlerinizde başarılar.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada yorgunluk ve bitkin düşmeyi hissetmek,görmek;meşakkatten sonra dinlenip rahat etmek, bir işte artık sona yaklaşıldığını ifade eder.Yoksa emekli olma yolundamisiniz..
Önemli kararlar almak arefesinde Gündüzleri yorgunluk hissi, verimlilikte azalma, düşünsel işlevlerde bozulma,Bedenin dinlenmesi, beynin dinlenmesi konularına dikkat etmek gereklidir..Kendinizi çok zorlamayin, en güzel şeyler, onları en az beklediğinde olur.

"Rüyamda yürürken çok yoruluyordum ve de bitkin düşüyordum"

BEN BU HAYAT ,ÖMÜR YOLUNDA HAYLİ YORGUNUM
Yorgunum diyen herkes kadar yorgunum, durup soluklanmaya ihtiyaç duyacak kadar ...
Yaşanmışların bir dili olsa da konuşsa; sırtımda sahnelendi bütün bir tarih adeta...
Önce güvendiğim dağlara kar yağdı; ardından tuttuğum dallar elimde kaldı...
Yorgunum tepeden tırnağa!...Masum bir çocuk kadar beklentili bir ihtiyar kadar suskunum şu aralar.
Hayat yolunda yorgunum...
Allaha emanet olun kendinizi Ruhen fazla yormayin..

https://www.islamiforumlar.net/psikoloji/32605-yorgunlugun-esas-nedeni.html

Üst Alt