• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yonca görmek ne demektir?

Tubiii

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, rüyada yonca görmek ne demektir? Rüyamda saksı kovasinin içinde yonca gördüm, dört yapraklı yonca, yanimda bosanma sürecinde olduğum eşimi gördüm.
Olduğumuz yerde otobüste vardi eşim yanima gelmiş ev tutmuş, eşime dedim anahtar evde kaldı anahtarı alıcam dedim. Merdivenlerden çıktım kapı açıktı eşimin ablası bizim evdeymiş ne ariyorsun sen burada dedim.
Koltuk yastiklarini düzeltiyor, evi karıştırıyor gibiydi. Eşimin ablasi yok normalde kiz kardeşi var. Çik evden dedim. Sonrasında otobüsteydim ümreye gidicekmişim eşimi gördüm otobüsçûye abim gelmiş dedim. Otobüsten indim eşimle konuştum.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhaba, rüyada yonca görmek ne demektir? Rüyamda saksı kovasinin içinde yonca gördüm, dört yapraklı yonca, yanimda bosanma sürecinde olduğum eşimi gördüm.
Olduğumuz yerde otobüste vardi eşim yanima gelmiş ev tutmuş, eşime dedim anahtar evde kaldı anahtarı alıcam dedim. Merdivenlerden çıktım kapı açıktı eşimin ablası bizim evdeymiş ne ariyorsun sen burada dedim.
Koltuk yastiklarini düzeltiyor, evi karıştırıyor gibiydi. Eşimin ablasi yok normalde kiz kardeşi var. Çik evden dedim. Sonrasında otobüsteydim ümreye gidicekmişim eşimi gördüm otobüsçûye abim gelmiş dedim. Otobüsten indim eşimle konuştum.
Merhaba, yonca, zenginlik demektir.
Boşanma sürecinde olduğuuz eşinizi görmeniz eskisinden farklı olarak ferah bir hayata işarettir.
Eşinizin ablasını görmeniz kimi rüya tabircilerine göre çok büyük çeşit çeşit zorluklara büyük bir çoğunluğuna göreyse huzura ve gerçek dostluklara işarettir.
Umreye gitmeniz, saygılı birisi olduğunuza, dine bağlı olacağınıza, çokça ibadet edeceğinize işarettir. Selametle.

Üst Alt