• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yokuş çıkmak

abcde

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yokuş çıkmak rüyada yokuş çıkan birine yardım etmek rüya tabiri

Selamun aleyküm hocam;
Rüyamda sevdiğim kızı bir yokuşu çıkarken gördüm.Yokuşun yarısına kadar gelmiş;orda kalmış; daha ileri zorlasada gidemiyor.Ayak bileğini sakatlamış.Ben bunu görünce hemen yanına koştum ve ona yardım ettim.Ayağının altına taşlar koyup basmasını sağlıyordum ve arkadan ona destek oluyordum.(Bu arada ben ağlıyorum o ise kaşlarını çatmış kararlı bir şekilde yoluna devam etmeye çalışıyordu.)Ama onun çıkmasına engel olan bir şey vardı ben rahatça çıkabiliyordum.Sonrasını hatırlamıyorum.(Kızın sevdiği birinin olduğunu biliyorum.)
teşekkürler hocam en kısa zamanda yorumunuzu bekliyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
rüyada yokuş çıkmak rüya tabiri

Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
hayat yokuşlarıni her kes farkli çıkar...Hayat kimi zaman dik yokuşlarla kimi zaman alabildiğine düzlüklerle karşımıza çıkar.
Düzlüklerde soluklanıp yokuşlarda koşmayı, her zaman yılmadan hayata devam etmeyi öğrenmeli, yaşadıklarımızdan ders almalıyız.
Dünyanın iniş ve yokuşlarından, geçiş ve derbentlerinden çık ki, âhirete Saadette ulaşasın! ...

"engel olan bir şey vardı ben rahatça çıkabiliyordum"
Çıktığınız yokuş ise gerçek yaşamınızda önünüzdeki engelleri, zorlukları simgelemekte ve güç, dayanıklılık anlamlarına gelmektedir.
Olaylar karşısında güçlü davranıp zarar görmeden atlattığınız anlamına gelir...

"Ama onun çıkmasına engel olan bir şey vardı "
O insanin,gerçek yaşamında önündeki engelleri, zorlukları simgelemekte ve güçlere takilip kaldiğını simgeler Selametle..

Üst Alt