• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada yıldız görmek

ipekk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm hayırlara vesile olur inşALLAH rüyamda yurtdışındaydım isviçreydi sanırım.neden orda bulunduğumu bilmiyorum.genç öğrenciler var birde şarkıcı bir grup var konser verecekmiş.gökyüzüne bakıyorum yıldızlar parıl parıl parlıyor o kadar canlı ki.içim açılıyor sonra bir kaç yıldız kaymaya başladı içime korku girdi gökyüzüne bakmaktan vazgeçiyorum dua etmeye başlıyorum ALLAH ım dünya batmasın sen koru bizleri diye sonra uyandım.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam.. ipekk kardesim Allah sahidim bugun aklima ve kalbime dustun.. Sen gelmez oldun...
insallah sagligin, huzurunn imanin ,iyidir..

bazen insan Dis dunyasinda yasadigi olumsuzluklar İnsanın sürekli içinde ic dunyasini da etkileyip yaşadığı olaylardan
doğan bilincalti rüyalarda gorebilmekteyiz..
insan dis dunyasini ins. Allah-in izni ile degistiginde ic dunyasi da degisip Ruyalarda farkli gorulecektir..
rüyada dünyanın sonunun geldiğini görmek; bir uyari bir ikaz gorevini de yapmakta..
Ilk once ins. Kendimizi degistirelim..ve Rabbim de icinde bulundugumuz ortamin mekanin durumunu degistirir
Hiçbir toplum KENDİ NEFİSLERİNDE OLANI DEĞİŞTİRMEDİKÇE ALLAH ONLARIN DURUMUNU DEĞİŞTİRMEZ..

Rüyada yıldız görmek, insanların şereflilerinden birisine delalet eder.ayrica yıldız görmek rüya sahibinin bilgili bir kimse olduğuna ve her işinde temkinli davrandığına işarettir.
Bir kimse rüyada gökten, yere bir yıldız düştüğünü görse, orada şerefli insanlar hakkında bir musibet ve bela meydana gelir...veya savas, ic kargasalik ile yorumlanir...Allahu alem..

"dua etmeye başlıyorum ALLAH ım dünya batmasın sen koru bizleri diye sonra uyandım. "
Rüyada edilen dua, uyanıklıktaki ibadet yahut rüya sahibinin kılacağı namazdır..
ama sen bizleri koru diye Dua ediyorsun..
yani cogul ve bulundugun ortam mekani da icinde kapsiyorsun..
Allah cc. Yar Ve yardimciniz olsun..

Allahim Bizleri; Görünür-görünmez kaza ve belalardan, Akla hayale gelmedik ... fitne ve oyunlardan..
yurdumuzu Ve âlem-i İslam'ı her türlü tehlikeden, sıkıntı ve felâketlerden koru!amin..

Üst Alt