• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada yılan postu görmek

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm gönül sızım hocam,

bundan iki gün önce rüyamda bizim evin arka tarfındaki lavabonun arkasında yılan postu gördüm uzundu dün akşamda rüyamda yılanı bir kazana koyup pişiriyordum ama yemek için değil sadece kazanın içinde pişiyordu ne olabilir hocam ALLAH razı olsun...

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleyküm selam ve Rahmetullah kardeşim. İzin verirseniz rüyanızı ben yorumlayacağım.Hayırdır inşallah. Rabbim rüyanıza hayır kapıları açsın.

Rüyanız sıkıntılarınızdan veya size sıkıntı veren kişilerden kurtulacağınıza işarettir. Hayırlı bir rüya olduğunu düşünüyorum.
Genel manada muradınıza ereceğinize ve arzu ettiğiniz şeyleri elde edeceğinize işarettir.
Rüyanızdan düşmanlarınızın malından istifade edebileceğiniz veya düşmanlarınızın maddi kayıplara uğraması şeklinde de anlam çıkarabiliriz.
En doğrusunu Rabbim bilir. Hayırla kalın.

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
selamun akeyküm ALLAH razı olsun yorumunuzdan inanın okurken ağladım inşallah yorumladığınız gibi olur bana sıkıntı verenden kurtulurum ALLAH a havale ettiğim tez zamanda layıkını bulur o kadar boğuluyor o kadar sıkılıyorum ki bu yorum çok iyi geldi ne dersiniz sıkıntı verenler üzenler gerçekten en kısa zamanda bulurlamı cezasını beddua etmek istemem ama yinede çok sinirlenince çıkıyor işte içim dolu çokkk dolu ALLAH razı olsun kardeşim dualarınızı eksik etmeyin... :'(

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam parlakk kardeşim. Yoksa size sıkıntı verenin veya verenlerin cezasız kalacaklarını mı sanıyorsunuz? Kesinlikle böyle bir düşünceye kapılmayın. Bu görüş islami değildir. Allahu Teala sadece size zulum edenlere biraz zaman veriyor ki onlar günahlarını çoğaltsınlar. Sizin hakkınız hiç kimsede kalmayacak rahat olun. Beddua etmeyin. Namaz ve duaya sarılın. Bu ikili size her kapıyı açacak her sıkıntınıza ve derdinize derman olacaktır. İnşallah-u Teala.

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm kardeşim ,tabiki cezasız kalmazlar ama galiba biraz sabırsızım tabiki her zaman dua ve sabır etmeli bunların açamayacağı kapı yoktur.beddua etmiyorum ama ne bilim bazen o kadar daralıyorum ki ALLAH RAZI olsun ....

F

Firat........

Kayıtsız
Misafir
Bir cok yilan postu gormek bahcede ve bahce disinda yigili halde tesekkurler

Üst Alt