• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yılan görülmesi

Ş

şadiye kimran

Kayıtsız
Misafir
Rüyada büyük yılan görmek; güç ve kuvvete...küçük yılan zayıf düşmana..

Rengi de onemli mesela kahverengi ise devlet ile ilgili SARI ise hastaliginiz ile Mavi yesil ise Sizin bir muradiniz ile ilgili seklinde Yorumlanir.

Vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıktığını görmek aile fertlerinden birinin düşmanlığına. Ağızdan yılan çıkması kötü söz söyleyerek bundan zarar görmeye...
Kafadan çıktıgını görmek sizin kendi Husnu kuruntulariniz..takintilariniz kendi kendinize vesvese verip kendi kendinizi bosuna tedirgin edip, korkutmanız..seklinde yorumlanir..

HERŞEY BEYİNDE BAŞLAR VE BEYİNDE BİTER ....
aklinizdan o sizi kemiren fikirleri CIKARIN!!
Her şey beyinde baslar ve biter....
Beynimiz dış dünya ile etkileşim halinde. Hem dış dünyamızı değiştiriyoruz hem dış dünyamızın değişimi ile birlikte kendi fikirlerimiz değişiyor..
hayatta ve insanlara farkli bakabiliyoruz...
insan kendisini değiştirmedikçe..Allah cc. da onun icinde bulundugu toplum,mekan hal ve durumunu degistirmez bunu unutmayin... (Gönül Sızım'ın yorumudur)

"Bir toplum kendilerindeki özellikleri değiştirinceye kadar ALLAH, onlarda bulunanı değiştirmez…”
Ra’d: 11

öMer_

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılan görmek

Allahın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.. şu sıralar çok sıkıntıda idim .. daha önceleri rüyamda sure okurdum çok güzel rüyalar görürdüm.. su sıralar çok kötü durumdayımm.. Allahda biliyor su sıralar nedense bi türlü namaz kılamıyorum..:(:(:( Uzgunnn
bahane değil ama nedeninide bilmiyorum..çok içerliyorum bu duruma kendi kendimi yiyorumm. dün gördüğüm bi rüya ise yılanlar normalde yumurtlayarak ürerler ama bende yılanların doğurdugunu görüyorum.. ve doğuran her yılanında yavrularıylada yavru kediler yemeden önce oynuyorlardı..çok zor durumdayım sizlerin dualarına ihtiyacım var..şimdiden tşkler..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah-in rahmetti ve bereketti ,Hidayetti, Sizin uzerinizede olsun.. yazdiklarinizi okuyunca uzuldum dogrusu..
Ne Oldu benim guzel Takvali kardesime?aslinda iman da Sevgi gibi bir cogalir bir eksilebilir ama IMAN onemini ve gerekliligini hic bir zaman kaybetmez

iman öyle bir cevherdir ki, maddenin de mananın da, dünyanın da ahiretin de temelidir, temel taşıdır.
Fazilet ise; ilim, amel ve istikamet üçlüsünün bir araya gelmesiyle mümkündür.

Icinde bulundugumuz ahir zaman Nefis batakligi icinde,iman dan sonra en onemlisi istikamettir yani dosdoğru olmaktır.
Bu hikmete binaendir ki, Hud suresinin 112. ayetinde
"O halde sen ve seninle beraber bulunup tevbe edenler emrolunduğun gibi dosdoğru ol, aşırı gitmeyin! Çünkü 0, sizin yaptıklarınızı mutlaka görüyor,”

ifadesini bulan istikametin ağırlığı ve zorluğu karşısında Efendimiz (s.a.v.) şöyle buyurdu:
"Hud suresi beni kocalttı.” Çünkü, istikamet bir yönüyle de ilim ve amelin kesintisiz devam etmesidir.
Az da olsa ilmin ve amelin özürsüz kesintiye uğraması istikametin yok olmasi demektir..
insan istikamettini kaybedince Hakkin, da Secde ve seccadenin de doğrulugun da yollunu kaybediyor...

"La havle velâ kuvvete illâ billâh."
Allah cc. Yar ve yardimcimiz olsun bizi Hakkin istikamettinden, hidayet ve Huzurundan ayirmasin amin..

Kardesim Ben Sizin icin Dua etmezmiyim..ama Rabbim buyuruyor ki..
"Bir toplum kendilerindeki özellikleri değiştirinceye kadar ALLAH onlarda bulunanı değiştirmez…”
Ra’d: 11

Sen kendini degistirmedikce rabbim de icinde bulundugunuz kendinizi yemeniz ve huzursuzlugunuz devam eder gider.. taki deprasyona girene kadar..O yuzden istikametten daha fazla ayrilmadan kendinize gelin!!Rabbimin yardim ve hidayettini dileyin...
ruyanizin Yorumu ordaki YILAN kendi nefsiniz..
Bana dokunmiyan yilan bin yil icimde yasamasina yasasin da Dokunmuyor degil ki insani icerden zehirliyor..misali..
O nefis yilani icimizde oldukca hep bir kötüge gebe oldugunu ve Fitne ve imthanlara tabii tutulacaginiza isarettir..
Allah Yardimciniz olsun..

GULTEN1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada yılan görmek

Merhabalar ben yeni bir üye olarak rüyamı sizle paylaşmak istiyorum.Rüyamda bir sürü yılan gördüm. Yılanların bir kısmı bana zarar vermeden kaçtı gitti, bir kısmı zarar vermek istedi ben onları öldürdüm. Acaba yorumunuz ne olurdu. Yılan ısırdı beni diyrorum doktora hastaneye gitmek istiyorum.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Ruyada yilan gormek neye işarettir?

Ruyada yilan gormek neye işarettir? Ruyada kahverengi ince ve zehirsiz bir yilan gordum. Yilan bana saldirmak istiyor hep, sonunda nasil oluyorsa birden yuzume atliyor, isiriyor ama canim acimiyor dusmuyorum da. Ama korkuyorum tabi ki, zehirsiz zararsiz yilan ne anlama geliyor.

Üst Alt