• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yeşillik tepe görmek

E

emine

Kayıtsız
Misafir
23 yaşındayım öğrenciyim. Üniversiteden samimi olduğum arkaşlarımı görüyorum balkon gibi birr yerdeyiz bir yandan da konuşuyoruz. Bulunduğumuz yerden bakınca her yer yemyeşil sonra eve gitmek için ordan ayrılıyoruz. çok bayır bir yerden iniyoruz ben birden çok üzülüyorum ve ağlamaya başlıyorum.Kimse görmesin diye de saklamaya çalısıyorum. Oraya indikten sonra dolmuşa binmek için çok dik bir merdiven varmış ve bir kaç adım atıyorum teyzemle karşılaşıyorum bana diyor ki ablanda yolun bir tarafında az önce gördüm diyor ve uyandım sonra.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum emine kardesim..
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!veya en HAYIRLISINI versin..ins.
Rüyada balkon görmek, bazı kere de yakınlarla münakaşaya delâlet eder... ve insanlari anlamak istiyorsaniz
olay ve kisilere tepeden bakmak yerine onlarin seviyesine inmeniz gerektigi seklinde yorumlanir Allahu alem...
Dik bayır yahut yokuş bir yeri çıktığını görmek bir zorluğun üstesinden gelmeye,delalette siz indiginizi goruyorsunuz kardesim..
Her Müslüman,gönlünde bir şefkat silahı saklamalı, olumsuzluklara karşı hep o şefkat silahını kullanmalıdır!.."

Bilmez misin? Hiç bir
Gül'ün dikeni batmaz kendine,
Hiçbir diken de, Batmaz Gül'üne...
Selamet ile Hayra kalin..Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..
Aile, akraba ve yakinlarinizi cook Sevin.. dost ve arkadaslariniz arasindaki ince cizgiyi belleyin..
her yüzünüze güleni dost zannetmeyin...bazıları kendini belli etsede ,bazıları çok iyi oynar..
sahneden bir inin de gercek yuzlerini fark edersiniz...

Üst Alt