• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yeşil yorgan görmek

A

asminarz

Kayıtsız
Misafir
Allahın selamı üzerinize olsun. ben 30 yaşında bekar çalışan biriyim ailemle yaşıyorum. Rüyamda çok kocaman neredeyse bir mahalle büyüklüğünde bir evimiz var içinde çok sayıda mutfak ve odalar var yalnız odaların hepsi dayalı döşeli değil sadece oturduğumuz odamız döşeli evin içini teyzem ve kuzenlerimle geziyoruz bir odanın içine girdim ve sandıktan yeşil bir yorgan çıkardı annem eski ev sahibi bize hediye etmiş yorganı benim çeyizim için ve ben anneme bu yorganı otturma odasına yakın bir odaya götürelim diyorum annem lüzum yok burda kalsın diyor bende kabul ediyorum evin çok uzun bir koridoru var yani bir anayol kadar geniş ve uzun güle güle kuzenlerimle dolanıyoruz evde. not:şimdi oturduğumuz evden başka bir ev ve bunu satın almışız. şu an oturduğumuz evde bize ait

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sizinde kardesim Allahin rahmetti, bereketi, nasip ve Kismetti Sizin uzerinize de olsun...

"sandıktan yeşil bir yorgan çıkardı annem eski ev sahibi bize hediye etmiş yorganı benim çeyizim için ve ben anneme bu yorganı otturma odasına yakın bir odaya götürelim diyorum annem lüzum yok burda kalsın diyor "

peki sandıktan cikardiginiz yeşil yorgani sandiga mi geri koydunuz yoksa cikartip odaya gorunur bir yere mi serdiniz?

eski ev sahibi Size yorgani hediye eden insanin adini da yazarsaniz ins. Allah-in yardimi ile Yorumlamaya calisacagim..
cunku bu ikisi ruyanin SIRRIn da SIR!
selamet ile Hayra kalin...

asminarz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
asminarz

Allahın selamı üzerinize olsun. Yeşil yorganı tekrar sandığa koydu annem. Eski ev sahibi bayanın adı Emine hanım.Hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sizin de kardesim..
Rüyada sandık görmek; kısmet anlamına gelir.
Rüyayı gören bekarsa, kısa zamanda evlenir.
Rüyada sandığa eşya yerleştirmek ev almaya yorumlanır
Yorgan karı ve koca ile de yorumlanır. Bundan dolayı rüyada yorgan ve çarşafa büründüğünü gören kimse, evlenir...lakin anneniz onu sandiga koymus.. acaba evlenmeniz icin bazi bahaneler mi one suruluyor.. mesela ilk once ev alsin.. isini kursun..okullu bitsin gibi..seklinde yorumlanir...
Allahu alem sizin evliliginize vesile olacak kisi İnanılır, güvenilir
bir guzel insan...

Yılların, bana öğrettiği şeylerden biri de bu oldu
Mutluluğu yakalamışsan SORGULAMA...
Selamet ile Hayra kalin..

asminarz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok teşekkürederim sevgili Gönül sızım hanımefendi yüreğinize gönlünüze sağlık hakkınızı helal edin bana zaman ayırıp ilgilendiniz hakkınızı ödeyemem. Dualarınızda yerim olursa bahtiyar olurum.Sağlıcakla kalın Allah'a emanet olunuz.

Üst Alt