• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
rüyada yenidoğan görmek, rüyada yeni doğan bebek görmek, rüyada bebek görmek, rüyada küçük bebek görmek

Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek, üzüntü, keder, zahmet ve mihnet ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet ve meşakkat çoktur.

Hasta va maraz bir kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada yere bırakılmış küçük bir kız çocuğunu yerden kaldırdığını veya kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, rüya sahibi hapiste yahut sıkıntı ve muhasara altında ise, bunların hepsinden kurtulmasına delâlet eder.

nida beyza

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada bebek görmek

Selamünaleyküm ablacım hayırlı günler. Rüyam da bebek gördüm, yeni doğmuş kız bebek, çok sevimli ve o kadar güzel ki bembeyaz sürekli gülüyor. bebeğin saçları hafif sarı gibi. Sonra bir bakıyorum yeni doğmuş bebek ama yürümeye başlıyor. Sonra çarşıya çıkmış oluyorum bir gümüşçü dükkanına giriyorum. Bir tane gümüş saat yanına da bir gümüş bileklik takıyormuşum üzeri taşlı. Sonra tam dükkandan çıkacam yerde gümüş bir bileklik daha buluyorum. Eğilip elime aldığım sırada uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinecegim. Şimdiden teşekkürler. Selametle kalın.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam kardeşim hayırlı günler. Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, rüya sahibinin alacağı habere yorumlanır.
Bebek çirkin, zayıf ise kötü haberle ve dedikoduyla,üzüntü, keder, zahmet ve mihnette, güzel bebek ise güzel ve hoş haberle, iltifatla Güzel bir gelişmeye yorumlanır.
Gerçek hayatta yaşadığınız sıkıntıları bitirecek haberlerin yakında olduğunu da alamettir..

Rüya da Gümüş bileklik görenlerin, ilminin ve bilgisinin artacağı ,Gümüş saat zamanın kıymetini bilmeye, anı değerlendirmeye yorumlanir..

Sevgi O Kadar Suistimale Açık Masum Bir Bebek ki Herkes Ona Nefsine Göre Elbise Biçer ...

Sizi her öveni Dost sanmayin... Sizi öveni dost döveni düşman olarak görmeyin!
Neden övüldüğünüzü ve dövüldüğünüzü sorgulayın
Selametle kalın.

nida beyza

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun ablacım teşekkür ederim inşallah yorumladığınız kadar güzel ve hayırlı olur. Allaha emanet olun hayırlı günler

Üst Alt