• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada yemek yapmak

Oğlum

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada yemek yapmak rüyada yemek pişirmek
Hayırlı günler, Selamün Aleyküm.
Rüyamda Bir kadın bana iş yerine çalışanları için yemek yapmak konusunda teklif yapıyor günlüğüme 35 tl verebilirim diyor, az olduğunu kabul ediyor ama bu kadar verebilirim diyor ki bende kabul etmişim, koşar adımla gidiyorum. Birden farkına varıyorum ki üzerimde beyaz iç çamaşırı var ve eşime sesleniyorum, üzerime bir giysi getirsin diye. Kız kardeşim de eşimin yanında idi, yemek olarak da benden taze yeşil fasulye yapmamı istedi, yemek yaptığım yer karışıktı bundan ötürü kafam biraz karıştı telaşlandım. Babam benden bir kağıt istedi önce bulamadım defterleri talan ettim sonunda kağıdı buldum ve babama verdim. Kağıt beyaz bir kağıttı üzerinde bir şeyler yazılı idi ama bakmadım.
İstihare gibi ama namazını kılmadım yalnızca dua ederken uyuyakaldım.
Ben ailemiz için, geçimi için birşeyler yapmak gerektiğini düşünüyorum, elimden gelen yemek, bana ağır basıyor, bir yanımı pranga bağlıyor, eşime de dile getirdim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler, Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada yemek hazırladığını görmek;gerçek yaşamda kişinin karşına çıkacak kısmetlerin Başlangıcı,habercisidir ve rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğini,
helal kazançtan hiç ayrılmayacağına yorumlanir..

rızk çeşmesinden damla damla akan rızkına râzı ol ki damlalar birikip Damlaya damlaya göl olsun..
İlk başta küçük gözüken şeyleri biriktirerek sonunda büyük bir hal alır. kapı kapıyı açar. hiçbir şey yapmadan evde oturarak hiç bir şey olamayacağını,bir iş, bir oluş,
bir gelişme kaydetebilmek için elinizden geleni yapin gerisi Allah kerim...

Rüyada telaşlanmak; uzun zamandan beri işleri kötü giden rüya sahibinin,ani ve sevindirici bir haber almasina, iş hayatında başarıya yorumlanir..selametle..

Üst Alt