• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada yapımı tamamlanmamış bir yola girdigini görmek

Y

YUSUF06

Kayıtsız
Misafir
selamın aleyküm hayırlı günler

ilk olarak rüyamda trafikte seyrederken yapımı tamamlanmamış bir yola girdim sonra geri dönmek ve doğru yola girebilmek için adres sordum. biri cevap verdi cevap veren kişi çingene gibi bir adamdı.tarif edilen yola baktığımda uzun geniş çok güzel bir yoldu ve yolun üzerinde çok büyük ve eski bir üst geçit gördüm üst geçidin içine girdim.burada hiç tanımadığım birisine kan aldırdım sordu ne yapacaksın diye bir işime lazım diye sordum sonra köpekler için kanı nerde alıyorsunuz diye sordum aşağıda bir bölüm var dedi indim baktım küçük dar bir mekandı çok kullanılmaktan eskimişdi yukarı çıkıp kadına dedim alın ozaman köpektende alındımı alınmadımı hatırlamıyorum köpeğin sonucu nezman dedim aylar sonrasının tarihini söledi sebebide doktor yokmuş.
rüyamın ikinci kısmında teğmen olan bir arkadaşımla bir fabrikada çalışıyoruz ama işi hiç sevmedim zorlu bir işti ordaki çalışanlarda bizi hiç sevmemişti biz onlara onlar bize karşı çeşitli tuzaklar kurmuşlardı onların hazırladığı tuzaklar daha sağlamdı birinden kurtuluyordum bi diğerine takılıyordum savaş gibi görüntüler de gözüme takılıyordu buralar çok karışıktı tam o esnda eniştem bizi şikayet ediyordu patrona ve işten atıldık üzüntü ve sıkıntı bir arada hissettim.bahsettiğim arkadaşımla otobüs durağında otobüs bekledik ve bindik belediye otobüsüydü iş konularında dertleştik rüyam bitti bukadar bi çok şeyi net gördüğüm için sizinle paylaşma ihtiyacı duydum yorumlarsanız sevinirim Allah rızası için yapdğınız için Allah razı olsun iyi günler

adım yusuf, ankarada yaşıyorum, yaşım 26, bekarım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ruyayorum.jpg

Aleykum Selam Hosgeldiniz kardesim..Ve Kusura bakmayin Ruyanizin Yorumu biraz gec oldu cunku Sizin adasiniz benim de oglusum Yusuf bugun camiye basladi ve Forumda Yazdigim gibi Etrafimda Butun Cocuklarin Camiye baslamasi icin bir Kampanya calismamiz vardi...Neyse simdi insallah Allah-in izni ile Yorumlamaya calisabilirim...
Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim.. Rabbim Hayra cevirsin..
masallah ruh haliniz ve yasayisiniz ve bundan sonra ne yapacaginiz hakkinda oldukca kararsiz bir donem yasamaktasiniz sanirim...
ama ne olursa olsun Temkin ve Tedbir Ya Hu...bunu unutmayin...
akliniz cok karisik ve birazda baski ve stressli gergin oldugunuzda lutfen hic bir konuda karar vermeyin
Ruyanizda "yapimi tamamlanmamış bir yola girdim " demisiniz
Yol Hayat cizginiz.. su an aklinizda olan yapmayi plandiginiz fikir ve dusunceler...
ama tamamlanmamis.. yani yapmaya kararli oldugunuz bir icraat zamani degil..her seyin bir zamani var.. ama o yapilamiyan mevzu sizi baska bir yone tesvik edecektir...
Bir kimse kan aldığını veya kan aldırdığını görse :üzerine bir şey emanet edilir. Yahut kendisine şartlı olarak bir vesika verilir, yahut evlenir...Allahu alem..
Tegmen olan arkadasinizin ismini bilmedigim icin siz yazmadiginiz icin bir genelleme olarak yorumliyacagim..
Size bir tuzak kurulduğunu görmek iş, kariyer, sağlık, ya da kişisel bir ilişkide aradığınızı bulamadığınıız, hayal kırıklığı yaşadığınızı ifade eder.. butun bu stresli ve SIKINTILI donemde Sabir ve Dua ile Allah`a siginin kardesim..insallah bunlar da gececek Ya Hu...
rüyada Belediye otobüs görmek:Bereket ve yeni devlet isi veya memurlugu ile Tabir edilir Allahu alem...
Bize anlık mutluluklar yaşatan, ama uzun vadede mutsuzluğumuzun esas kaynağıdır ego... Öyle şeyler vaad eder ki, onun esiri olmamak elde degil sanki ama unutmayin ki..
Yusuf as da Zindan gecerek hükümdar olmustur.. Selamet ile Hayra kalin..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
yusufasdua.jpg

Yusuf aşkın azmin ve ümidin adıdır.Rabbimin Rahmetti dir..
Köle pazarlarında satılsada yıllarca hapsedilsede kardeşlerinin karşısında dimdik durabilmeninYakub'a kavuşmanın ve adaletin adı...Bati da yetisecek mumin dir...

Biri çıkıp şu köle Yusufşu zindanda ki Yusuf 7yıl sonra iktidarda olacak ve ülkeyi yönetecek dese herkes bunu diyene deli derdi...
hiristiyan bir aileden Yusuf islam yetisecegini kim soylerdi..
Allah herşeye kâdirdir.

Her Yusuf düştüğünde aklımaşu dar-ı dünyada..
şu sürgün edildiğimiz Gurbet diyarda ferahlığahuzura ve inadına zafere ruhum tekrar şahidlik ediyor...
Allahu ekber.. hizmet cihad dava tebliginin zamani ve mekani yoktur..

Ne kadar yalnızlığın kader olduğunuanlaşılamayacağını fısıldasada kulaklarına iblisYusuf'u hatırla ve anla...
Bir günnankörlük etmeyeceğinkıymetini bileceğinşükrünü zikredebileceğin ve imtihan günlerini bitirdiğinde aşk tutacak ellerinden...
Çünkü yusuflar oldukca zuleyhalarda olacaktir..

"Ben, derdimi ve hüznümü yalnızca Allah'a arz ederim YÛSUF / 86.

Üst Alt