• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada üstüne kar yağması

• Konuyu başlatan GÜLSER ÖZER
  • Başlangıç tarihi
G

GÜLSER ÖZER

Kayıtsız
Misafir
SELAMüN ALEYKüM Sevgili din kardeşim kışın tam ortasındaydı ocak şubat gibiydi tam hatırlamıyorum rüyamda bir damın üstünde sırt üstü uzanmış gökyüzünü seyrediyordum yıldızlar vardı aniden sadece benim uzandığım tarafta bir bulut belirdi ve üzerime kar yağmaya başladı ağzımı açıp karı tutup yemeye çalışıyordum üç tane kar taneciği tutup yiyordum o sırada peygamber efendimizin(s.a.v) olduğunu düşündüğüm biri belirdi kar tanelerinin yanında sadece omuz kısmından itibaren görünüyordu bel tarafı falan görünmüyordu çok güzel bir yüzü vardı bana gülümseyerek tuttuğun üç kar taneciği senin tuttuğun üç dilek diyordu Allahın izniyle kabul olacak diyordu. rüyamı merak ediyorum neye kadir olacak diye yorumlarsanız çok sevinirim .ALLAH SİZDEN VE BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMİNDEN RAZI OLSUN.
GÜLSER ÖZER ŞIRNAK /SİLOPİ KÜÇÜK Bİ ÇEYİZ DÜKKANI İŞLETİYORUM AYRICA ÖĞRENCİYİM YAŞ 24

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam hosgeldiniz kardesim..Ruyaniza Hayirdir insallah diyelim..

Rüyada gece ve gündüz, yani karanlık ve aydınlık görmek; İbn-i Şirin tarafından şöyle yorumlanmıştır:
Karanlık gece görmek, hüzün ve gamdır. Mehtaplı, aydınlık, yıldızların parladığı bir gece ise; ferah, sevinç ve rahat geçimdir.

Kar rüyası iki şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar rüyaları iyi sayılır.
Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini
haber verir lakin bu seylerin daha iyi olmasi icin biraz daha zamana ihtiyac oldugu seklinde yorumlanir..
beyaz renk:ferahlik,aydinlik,iyilik,gelinlik seklindede yorumlanir..

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,
Gündüzleri yıldızları görebilmek marifet,
Aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek ,sadik kalabilmektir..

"Ya Rabbî, genişlet göğsümü, kolaylaştır işimi, çözüver şu dilimin bağını. Ta ki anlasınlar sözümü!"
Tâhâ, 20:25-28
Selamet ile Hayra kalin Allah cc. kalbinizdeki murad ve dilekleri versin insallah...

Üst Alt