Rüyada Umreye gideceğini görmek

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada Umreye gideceğini görmek...
Hayırlı günler ben rüyamda köyde ailemle beraberken bir anda mekke ve medineyi göresim geldi içim de oyle bir istek uyandi ki anlatamam ve hemen dedimki ben umreye gidecem. Rüyada Umreye gideceğini görmek. Sonra şehire giden dolmuş biletini aldim kayıtları araştırdım. Artık gidecem diye yerimde duramıyordum ama bir anda kardeşim kulağıma fısıldadı abi gidiyorsun ama paran varmı ki en az 1500 veya 2000 tl olmasi gerek. Ben bir anda duraksadim ve cok kötü oldum çünkü param yoktu ama yinede ben gidecem borç etsem bile dedim. Rüyam ne anlama geliyor yardımcı olabilirmisiniz Allah razi olsun.
 

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Mesajlar
699
Hayırlı günler kardeşim. Rüyada umreye gideceğini görmek, hasta için iyileşip şifa bulmaya, hayırlı uzun ömürler ve hayırlı isteklerin gerçekleşmesine işaretle tabir olunur.

İbadetler konusunda daha hassas olmak gerektiğine, dünyevi gereksiz işlerden, uzaklaşmanın daha hayırlı olacağına işaret edebilir.

Rüyada umreye gidecek olmanız bu yönde hazırlık yapılması fakat maddi yönden engel çıkması ise; bir vesile ile umreye gitmeye işaret olabilir.
 

Bşrnrr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
1
Rüyada umreye gideceğini görmek

Selamün aleyküm
Rüyamda düğüne gideceğim için hazırlanıyordum düğünden sonra direk umreye gideceğimi görüyordum bu yüzden çok telaş ettim yetişemeyeceğimi umreye ne götüreceğimin telaşındaydım
 
Üst Alt