• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada toprağa batmak

Zynpppp

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Nasılsınız. Rüyada toprağa batmak ne anlam taşır? Rüyamda köy gibi bi yerdeyim bi arkadaş yanımda. Dar bi yol var geçecez önümde baktım yüksek yaş bi toprak var. Ama mezar mı hatırlamıyorum. Arkadaşa diyorum ki bak bu kayınbabanın mezarı, o da ben de rüyamda gördüm ölecek gibi birşey söylüyor. Ben toprak engelini aşmaya çalışıp kolumun dirseğini üzerine koyuyorum ki çıkayım. Bakıyorum benim önümde bulunan toprağın tarafı yumuşak ve içine giriyor kolum. Sonra bakıyorum bi yolun üzerindeyim üzerim de simsiyah boydan ferace tarzı birşey var. Babamla birlikte bi adam oturuyor yol üzerinde. Benim bir an başörtümün önü açılır gibi oluyor. Ben de başım açılmasın diye sıkı sıkı bağlıyordum. Baktım ki başımda küçük beyaz yazma var onun üzerine de siyah küçük çiçekleri olan küçük bi yazma bağlıyorum ki açılmasın. Elimde iki kap vardı. İçinde köpüklü su içinde de çay bardakları, sahibine götürecektim. Bide çay suyu vardı. Ben götürene kadar bi kaç bardak kırılmış. Götürüp bi yere koydum lokanta tarafına gittim ki haber vereyim. İçimden de diyorum ki bardakların kırıldığını söyleyeyim hak olmasın. Sonra oradan garsona dedim eşyalarınız var gidin alın. Birlikte gittim ki o eşyaların yerinde 5-6 tane çorap var beyaz, gri kullanılmış çoraplar ama böyle top şekilde katlanmış. Yanında da pembe kırmızı rengarenk iç alt çamaşır, patik, yazma bu sürü şey. Diyorum ki vermekten vazgeçtim bunlar bana lazım olur ilerde. Sonra bi arkadaş yanıma geldi ben orada dedim ki 2 yıl içinde bunlar olacak. O da bana sen inanma dedi, 2 yıl içinde savaş olacak falan dedi uyandım. Ama iç sıkıntısı ile uyandım.

Yeni bi işe girdim çalışıyorum bekarım. Yorumlarsanız içim rahatlayacak.

Üst Alt