• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tanımadığın erkek görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Mesajlar
710
Genel tabirle rüyada tanımadığın erkek görmek hayırla yorumlanır. Rüyada tanımadığın erkek görmek, hiç görmediğin yabancı bir erkek görmek ; haber almak, rahatlatan sözler duyacağına veya yeni bir iş fırsatına yorumlanabilir.

Ayrıca rüyada tanımadığın erkek görmek, yakın zamanda mutlu bir haber ve sevinç, bir iş fırsatını doğru şekilde değerlendirmek olarak da tabir olunur.

Rüyada tanınan bir erkek görüldüğünde onun adının anlamına da dikkat edilmelidir. Adının anlamına göre yorum değişir. Yakışıklı erkek iyi haber, sağlık, hakkıyla kazanç demektir. Rüyada erkek kardeş müjde almak demektir. Rüyada erkek görmek daima iyi sayılır. Erkek doğru haber, iç açan sözler, hayırlı iş olarak yorumlanır. Yalnız bunlar rüyada tanınmayan erkekler için geçerlidir.

Bazı tabircilere gör de rüyada tanımadığın yabancı bir erkek görmek; özlemini çektiği veya yıllardır kavuşamadığı kişi ile kavuşmaya işaret olarak tabir edilmektedir.

Rüyada görülen erkek ihitiyar ise, kişinin eline birşey geçeceğine yorumlanır.

Yine rüyada görülen hiç tanınmayan, yabancı bir erkek; Rüya sahibinin genişlik ve rahatlığına, sorumsuz olduğuna işaretle de yorumlanır.

Rüyada tanımadığın erkek görmek ile ilgili rüya yorumu arıyorsunuz ve yolunuz islamiforumlar.net'e düştü. Size bir sır vereyim mi? Hiçbir rüya içerdiği diğer unsurlar olmadan tek başına bir anlam ifade etmez. Rüyalar bir bütündür. Ancak bazı durumlarda rüya içindeki tek bir unsur rüyanın yorumuna yeterli olabilir. Bu da ancak salih rüyalar veya rüyanın çok açık görülmesi ve bir noktada toplanması halinde olabilir.

Her rüya, rüya görenin bilinçaltı ve hayatından kesitler üzerine inşa edilmiştir bu nedenle her rüyanın yorumu kişiye özel yapılır. Kişiye özel yorum yapılabilmesi için de yorum yapanın kişiyi tanıması ve bazı özelliklerini bilmesi gerekir. İnternette rüya tabiri arayanlara tavsiyem her yazılana inanmalarıdır. Vesselam...
 
Üst Alt