• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada tabloda insan yüzü görmek

Eylulruzgari

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada tabloda insan yüzü görmek nedir? Rüyamda bir yolda yürüyorum bir erkek yanıma geliyor bir süre beraber yürüyoruz sonra o ayrılıyor yanımdan ben tek yürüyorum. Bir süre tek yürüdükten sonra beyazlar giymiş bir varlık, insan gibiydi bu varlık yoluma çıktı ve bana bir büyük bir tablo gösterdi. Tablo karakalem çalışmasıydı ve bir insan yüzü çizilmişti, bana gösteriliyordu o karakalem çalışmasıyla çizilmiş tablodaki insan yüzü.
Ben de diyorum ki aa bu biraz önce benimle beraber yürüyen adam diyorum. Bu rüyamı yorumlayabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada tabloda insan yüzü görmek nedir? Rüyamda bir yolda yürüyorum bir erkek yanıma geliyor bir süre beraber yürüyoruz sonra o ayrılıyor yanımdan ben tek yürüyorum. Bir süre tek yürüdükten sonra beyazlar giymiş bir varlık, insan gibiydi bu varlık yoluma çıktı ve bana bir büyük bir tablo gösterdi. Tablo karakalem çalışmasıydı ve bir insan yüzü çizilmişti, bana gösteriliyordu o karakalem çalışmasıyla çizilmiş tablodaki insan yüzü.
Ben de diyorum ki aa bu biraz önce benimle beraber yürüyen adam diyorum. Bu rüyamı yorumlayabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.
Rüyada yürümeniz kavgaların, küslüklerin bitmesidir.
Şimdi varlık demişsiniz, İlahi bir varlık olduğunu düşünüyorum. Eğer öyleyse, hayra, hayırlı günlere, iyiye yorumlanır kısacası.
Tabloda insan yüzü görmeniz, çok büyük uğraşlara, ama sevince işarettir.
Ama kişinin hayal dünyasının çok geniş olduğuna işarettir, bu onun için bazen sevince sebep olsa bile, bazen kederede işaret ola bilir. Bu yüzden bukadar hayal kurmaması lazım. Çok ilginç bir rüya bu arada. Ürkütücü geldi :D

Üst Alt