Rüyada sürekli aldatıldığımı görüyorum

sedanur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. Bazı sözlüm tarafından aldatılma rüyaları görüyorum bu günlük hayatıma yansıyor çok zor duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
suphedalgasi.jpg

amin.. Hayirli gunler ve Hayirdir insallah...
Rüyada aldatıldığını görmek görmek; O kişi,veya ilişki ya da durum hakkında şüpheleri temsil eder.
Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler,kararsizlik ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür...
gecmiste buna benzer olay yaşadı iseniz; zaten güvensizlik duyguları vardi...
Bu tür rüyalar tekrarlarsa ruh halinizi bozabilir ve güvensizlik duygusunu aşmak için sözlünuz ile sevgi ve dürüstlükle bunları konuşmanız faydalı olabilir...

Kafanizdaki vesvese ve bazi olumsuz dusunceler mutlulugunuzu bozmasina izin vermeyin..
seytani bir ruya..
bu ruya sadece bilincalti endiselerden dogan bir ruyadir kardesim fazla kaale almayin
Zamansiz..endiseler bas agritmaktan baska bir ise de yaramaz..
Endiseler korkularla hayattimizi mahv ediyoruz..

Yeter artik!! Yeni bir hayat kurdum. Içine huzur koydum...diyerek
sözlünuzu sucliyacaginiza bazi konullarda emin degil iseniz bu evlilik olayinibiraz daha bekletirsiniz olur biter..
Zaman en buyuk nimet görünmeyeni de ortaya cikarir.. ve kalbiniz mutmain olur ins..

Şüphe dalgalarına kapılma,onlar,seni Acaba denizinin derinliklerine çeker de vurgun yer,yitip gidersin,Deprasyona Girersin...!!

hayirli gunler...Selamet ile Hayra Kalin Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt