• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sol gögüsten süt gelmesi

Y

yagmur

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm. Ben 10 yıllık evli 4 çocuk annesiyim 4 ay önce dogum yaptım kızım kalp hastası olarak dogdu ve 7 gün yaşadı .Ben rüyamda bir bebek var kucagımda rahmetli kızım diyorlar ben bu yagmur degil diyorum senin sütün hala geliyormu diyorlar bende sol gögsümü sıkıp bakın geliyor diyorum sütün rengi beyaz ve şeffaf renkte çıkıyor süt bir damla kadar çıkıyor. Rüyamı yorumlarsanız çok seviniri. Allaha emanet olun

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hosgeldiniz..Hayirli Ramazanlar ..
cennet cocugunun annesi...
Bebeginizi kaybetmenizi icten acisini hissettim bir an.. bunu anca yasiyanlar bilir degil mi kardesim...
Allah sıralı ölüm versin” denir ya… Sıranın çok acı bir şekilde bozulmasıdır evlat acısı...
Kendi ellerine doğan çocuğu kendi ellerinle toprağa vermek..agla..:,
Eşini kaybedersin “dul” denir eğer bir çocuksan ve anneni ya da babanı kaybedersen “öksüz yetim” olursun. Çocuğunu kaybetmiş bir anne-babaya ne denir? bilirmisiniz?
Cennet cocugunun annesi, babasi denir!!!
İsim verilemeyecek kadar büyük bir acıdır evlat acısı…
Evladını kaybetmek bir milattır yaşamında. O andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olamaz. ..
O anne-babanın bakışları hiçbir bakışa benzemez. Donuk bakarsın dünyaya katılaşırsın gülümsemelerin sahtedir artık. Gözyaşlarını içine akıtmayı öğrenirsin...

“ düşmanımın bile başına vermesin böyle acıyı” denir buyüzden
Kelimelerle tarif etmeye çalıştım evlat acısını. Olmadı… ama yasadim.. hissetim..
bu muhacirde iki evladinin acisi ile imtihan edilmis
Gönül SIZI-m ismi iste ordan gelir...
لذين اذا اصابتهم مصيبة قالوا انا لله وانا اليه راجعون
Onlar ki kendilerine bir musîbet isabet ettiği zaman: “Biz muhakkak ki içiniz (O'na ulaşmak ve teslim olmak için yaratıldık) ve muhakkak O'na döneceğiz (ulaşacağız).” derler.

Şimdi onlar sadece yitirdiği evlatlarına tekrar kavuşacağı günü beklemekteler. o günün müjdesi belkide tek tesellileri.
ancak Allah sabredenlerle beraberdir....
Veren de O alan da O zaten cocuklarimiz bize ait degil ki Allah-in birer emanetti Emanettin sahibi emanettini geri aldi diye isyan edecek degiliz.. degil mi kardesim.. zaten isyan neyi geri getirir ki.. evladimiza ebedi dunyada kavusacagiz ins..
Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim Rabbim Hayra cevirsin...
Memede süt bulunduğunu ve geldigini görmek din ve dünya işlerinde güç ve kuvvete; Allahin lutfu ve nimettine delaletir..
sabır ve metanet göstermek suretiyle büyük derece ve makamlara nail olacaginiza isyan ederseniz korkarim ki..
Allahin Rahmettinden bir damlasina o da anca evladinizin hatiri icin nail olacaginiza delaletir Allahu Alem..
Rabbim en iyisini bilendir...
Selamet ile Hayra kalin.. asagidaki konuya bakarsaniz Yanliz olmadiginizi anlarsiniz...

Üst Alt