• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sevdiğimi gördüm...

• Konuyu başlatan andromeda...
  • Başlangıç tarihi
A

andromeda...

Kayıtsız
Misafir
islami rüyada sevdiğini görmek, rüyada sevdiğini görmek nedir, islami rüya tabirleri rüyada sevdiğin kişiyi görmek, rüyada sevgili görmek, rüyada sevdiğini başkasıyla görmek

rüyamda dağ evi gbi biyerdeyim orasıda bizim ev olmuş arka tarafı ormanlık güzel biyer önümüz geniş arazi benim sevdigim adamın arkadaşı arabayla gelmiş bizim evin önünde bekliyordu bende yanına gttim benim ki nerde dedim o birazdan gelicek işi varmış onları hallettikten sonra gelicek dedi bende tamam dedim yanından ayrıldım.

Evin önünde koca biR köpek gelmiş onunla ordan oraya koşturmaya oynamaya başladım.
Daha sonra arabada arkadaşı beklerken benim sevdiğim adam geldi, arabaya bindi gittiler beni bile görmeden gitti diye ben üzüldüm. Sadece beni
köpekle oynarken gördü ama hiç birşey demeden beni görmeden gitti, buda beni çok üzdü...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum Hosgeldiniz Misafir Kardesim..Sevgisiz de ilgisiz de yasanmiyorki!
Sevdigimiz kadar da Seviliriz degil mi Andromeda yıldızi?
Ruyanizi Hayra Yoralim sizde hayattinizi Hayra Yorun ins..Basimiza gelen olaylardan ziyade biz bu olaylara yaklasim ve gosterdigimiz Tepki seklimiz cok onemlidir..
" beni bile görmeden gtti diye ben üzüldüm "demissiniz.. keske yanina kosup veya simdi kossaniz ve deseniz ki:Ben arkadaslarimi seviyorum dogru ama Senin yerin kalbimin merkezinde..cook ozel ve guzeldir diye...

rüyada dağ evi gormek Dağ görmek yöneticilik, mülk ve önder, zafer bulma ve rahata erme ile tabir edilir ..Dağ başında ev görmek yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin
haberidir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma;

Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki: Rüyada köpek görmek:
dört türlü tabir edilir.
Alçak düşman, tamahkâr devlet başkanı, hal ve tavrı çirkin alim veya işçi, gammaz ve cahil bir adam.
Diğer rüya tabiri alimlerinin görüşüne göre, rüyada köpek, günah işlemekte cesur, zevke eğlenceye düşkün bir kişiye işarettir.
andremode kardesim..gercekten O insani adami seviyorsaniz haal ve davranislariniza dikkat edin..kimler ile nereye gittigimiz..niyettimiz kotu olmaza da bazileri bizi o yerde gordugunde farkli dusunebilir!

Ben burada ruya yorumundan cook bir Dost, Bir ablaniz gibi sizi ve bu bolume yazan misafir kardeslerimi Allah Rizasi icin Sevdigim iicin Ruyalar irsad mahiyettinde olanlari acikca yazmaktayim.. hic bir sey kisisel degildir..
Bazen sevdiklerimiz arasinda yanlis anlasilma veya iletisim bozuklugundan oturu birbirimize kizabiliriz..KIRILABILIRIZ!!! oysa Bazen Her şey göründüğü gibi degildir,olmayabılır veya sevdiginizin kullagina arkadaslarindan farkli bir soz duymus olabilir..
Samimiyet ve durustluk en guzeli..

"Kendimizde “dürüstlüğü ve kendine samimiyeti” yaşadıkça, “diğer insanlardan gelen yansımalar”da “dürüstlük ve samimiyet” olacaktır.
Ayna bize, bizden başkasını gösteremez. Ayna ne kadar temiz ise, aynadaki görüntüde o kadar net ve açıktır.
“Senin önüne parlak bir ayna gibi durduğumda, içime baktın ve kendi yansımanı gördün. Sonra dedin ki, “seni seviyorum.” Oysa sevdiğin içimdeki kendindir”
Halil Cibran

Üst Alt