• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

ruyada sevdigim kisiden mesaj aldim

T

tuğba

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleykum hayirli aksamlar dilerim..
Benim iki yil once ciktigim bir cocuk vardi ayrildiktan sonra baya bi unutamadim ama son bir yildir ruyalarimda birkac kez gordum birkac gun once ise ben ona mesaj atiyordum oda yine arkadas canlisi bir sekilde cevap veriyordu ve yagmurlu bir gunde yuruyuse cikalim diyordu mesajlasiyorduk ama bn yuzunu gordugumude hissediyordum bu ruyanin bir anlami var midir acaba emeginize cok tesekkur ediyorum eger anlamsizsa bagislayin vaktinizi aldigim icin..
Tugba Dolu
mersin
yas 17
lise ogrencisi

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli geceler kardesim..
Bizlere yaşamımızda Acı Tatlı olayları YAŞATAN her şey aslında Bizim İçimizdekini BİZE göstermek Fark ettirmek için oradadır...
Bu aleme baktığımızda Hakkın fiilini müşahede edeceğiz alem bir ayna olacaktır ve biz bu aynada Hak’kı göreceğiz...

Hz Mevlana "Ne Arıyorsan Kendinde Ara Senin canın içinde bir can var o canı ara!
Beden dağının içinde mücevher var o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi gücün yeterse ara;
Ama dışarıda değil aradığını kendinde ara. "demistir..

Rüyada mektup.mesaj görmek sevineceğiniz sizi çok mutlu edecek bir haber alacağınıza ,ayni zamanda bu tip ruyalar bilincalti yasadiklarinizin bir vicdan altinda ezgileride diyebiliriz..

Özür dilerim yine uzun bir mesaj oldu.
hayatı acısıyla tatlısıyla paylaşmışiz..ya onlar geldi gecti aklimdan bir An...
Her defasında her elime kağıdı kalemi aldığımda "Kısa yazacağım bu kez. " diyorum kendi kendime.. Ama olmuyor.
Ardı arkası kesilmiyor duygularımın. Her neyse...
düşündüm ne gerek var yazdıklarımı söylesem bile çare olmadı kulaklarından girmesi. Kalbine dokunamadıktan sonra anlamı yoktu kelimelerin cümlelerin...
Üzülüyor musun hala; üzülme...Demesi kolay biliyorum ama değişiyor zamanla...
Sen güzel yazılar yaz yeni cümleler kur daha sıkı sarıl kendine ve umudunu yitirme; her neyse dileğin...
Rabbim hakkinda HAYIRLISINI versin..amin..
Hayirli huzurlu saglikli geceler..

Üst Alt