• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada şeker, bebek, sinek görmek

S

suna

Kayıtsız
Misafir
rüyamda kardeşimle iki tane şeker aldığımızı görüyorum. ben kendi şekerimi eritmişim beyaz kağıt bir bardak içinde beyaz bir sıvı haline gelmiş. elimdeki bu tatlıyla dolu bardaktan içiyorum.. başka bir günde sevdiğim adamın ailesiyle kalabalık bir ortamda görüyorum kendimi. masalarda oturuyoruz. bir ara sevdiğim kişi masadan kalkp bir yere gidiyor benide kendi yerine ailesinin yanına oturtuyor. kendisi daha sonra kucağında beyaz kundağa sarılı bie bebekle dönüyor. beraber bebeği seviyoruz ama bir iki tane sinek uçuyor başında. yorumlarsanız çok sevinirim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum ve Hosgeldiniz..Suna Z. kardesim..
cumamız mübarek olsun..rüyaniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin

Bir kimsenin rüyada şeker görmesi, ferahlık, sevinç, hastalıktan kurtuluş, üzüntü
ve kederden halâs olmak ve arzu ettiği şeye nailiyet ile tâbir olunur..
rüyada beyaz bardak görmek, kisa bir zaman son ra feraha
kavusacaginiza ..ama erimis olmasi...bu gunlerde bazi SIKINTILAR yasayabileceginiz...sadece Sabr edin..
ve ACI yi bile Allah tan geldigi icin icerseniz ins.. kisa zaman da o problemli donem de biter..her sey gecici oldugunu unutmayin.. kardesim...

Sinek görmek zayıf fakat insanı rahatsız edici bir düşmandır. Bir rivayete göre, zayıf ve inatçı bir insandır...
kardesim..laf aramizda Sevdiginizin ailesi sizin beraberliginizden mutlu olsun veya olmasin bu ne acele biraz daha bekleseydiniz..hele meslegini eline al.. vs.. dese bile hosgoru ile karsilayin.. onlar Anne, baba sevgi ve saygida sakin kusur etmeyin..
onemli olan Sizi sevdiginizin istemesi.. Gunes isitsin da baska sicakliklar olmasa da olur diye bir yabanci deyim vardir..
Hayatta herşey ölçü ile ve bir karara göre yapılır.
Bundan dolayı herşeyin bir ölçüsü ve zamanı vardır.
ve bu ölçü ve zaman bizim istedigimiz An da degil Bizim icin en HAYIRLI olacagi an da Rabbim kattinda belirlenir..
Selamet ile Hayra kalin..

S

suna

Kayıtsız
Misafir
allah razı olsun kardeşimm.. hayır dualarınız içinde teşekkür ederim.:)rabbim hepimizin gönlündekini hayır eylesin

Üst Alt