• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada seçim yapmak

gazali

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada seçim yapmak, rüyada seçim yaptığını görmek.
Merhaba rüyamda tam olarak hatirlamadigim bir yerdeyim, bir erkek var ona nereden çıktın sen diyorum ve ona pide veriyorum. Sonra birden elimde tabakla dolu kek var. Keki o kadar sevinerek ve isteyerek yiyorum ki, tadı çok guzel geliyor. Sonra bir köy çeşmesi önündeyim. İki cesme akiyor, bır ses bana birini seç diyor bende sol tarafta akanin yaninda gidiyorum, o çeşmenin yaninda çamurlu bir tarla var o çeşmenin suyundan çamurlanmış. Ben yürüyorum o tarladan bacaklarim çamurlaniyor. Sonra bir anda kendimi bir evde buluyorum. O ev eski sevgilimin annesinin eviymis. O evin içinde eski sevgilimin ablasi var beni bekliyomus. Evde ayaklarimi yıkıyorum.Yıkıdıktan sonra ayaklarim o kadar temiz oluyor ki bembeyaz oluyor, minderde oyle bembeyaz ayaklarima bakakaliyorim. Hayirlara çıksın inşallah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba rüyaniz hayr olsun.
Rüyada seçim yapmak;
Kararsızlık yaşadığınızı, tercihinizi hangi yönde kullanacağınıza karar vermediğinize işaret eder.

Rüyada seçim seçtiğini görmek;
üzerinizdeki kararsızlıktan kurtulmak için adım attığınızı, atacağınızı simgeler...

"Iki cesme akiyor.Bır ses bana birini seç diyor bende sol tarafta akanin yaninda gidiyorum"Bazen şer zannettiğiniz hayır, hayır zannettiğiniz şer olabilir..

İnsanoğlu, hayatı boyunca çeşitli seçimlerde bulunur.
en önemli seçimlerden birisi de eş ve iş seçimi sayılabilir. Çünkü gerek dinin hayata tatbik edilmesinde gerekse mutlu bir hayat kurmada, en önemli etkenlerden birisidir eş ve iş seçimi…

Rüyada çeşme görmek ;
mutluluk işaretidir. Eğer çeşmeden Su akıyorsa, akan su berrak ise maddi varlığa,
bulanık ise maddi sıkıntıya işarettir .

Rüyada çamur görmek bir ikaz işaretidir ve dikkatli olarak davranılması gereken olayların yaşanacağına ve halihazırda da birtakım hatalı işlerin içinde olabileceğine işarettir .

Rüyada çamur görmek,çamurlu yerde olmak,çamurlanmak ;
Çamura girdiğini gören kişi mutlaka bir sıkıntıya düşer. Rüyada çamur bir ikazdır ve dikkatli olunması gereken olayların yaşanacağına Tedbir ve Temkin Ya Hu...
Ancak çamurları temizleyen ,yıkıyan bir süre sonra sıkıntılarından kurtulması yada kimi iç temizlik gereksinimi olduğunu göstermektedir.

ALLAHIM Bedduadan kötü söz ve davranışlardan, kötü bakışlardan ve zanlardan Sana sığınırız Bizi gıybetten ve iftiradan koru. Bizi senin dostlarınla DOST kıl.

Allahım Gönlümde Olanı Hakkımda Hayırlı ET Hakkımda Hayırlı Olana Gönlümü Razı Et..
Allah kulu hakkında hayırlısını Nasib Eder..selametle
..

Üst Alt