• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada şahmeran duası görmek

Esrahoca

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda gökte beyaz bir kağıt görüyorum bu şahmeran duasını oku diye hoş bir ses duydum, etrafima bakındığimda ise kimse yoktu. Sonra ise uyanmışım zaten sabah olmuştu. Rüyada şahmeran duası görmek ne demektir yorumlayabilir misiniz. Eğer bu dua önemli ise benim için günde kaç defa okumam gerekiyor. Allah rizasi icin yorumlar mısınız simdiden çok teşekkür ederim. ?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyamda gökte beyaz bir kağıt görüyorum bu şahmeran duasını oku diye hoş bir ses duydum, etrafima bakındığimda ise kimse yoktu. Sonra ise uyanmışım zaten sabah olmuştu. Rüyada şahmeran duası görmek ne demektir yorumlayabilir misiniz. Eğer bu dua önemli ise benim için günde kaç defa okumam gerekiyor. Allah rizasi icin yorumlar mısınız simdiden çok teşekkür ederim. ?
Beklettiğim için özür dilerim, cumartesi ve pazar pek aktif olamıyorum bir takım sıkıntılar sebebiyle.

Rüyada şahmeran duası görmek, bazı kötü olaylara işaret eder. Aslında etmez pek karışık bir rüya, kişinin bir kaç gündür bazı sıkıntılar çektiğini bildirir. Bu sıkıntı sevgi meselesi ve ya maddi belkide manevi sıkıntılar ola bilir.

Ve bu olayların, yaşadığınız kötü olayların yine devam edeceğine de yorumlanır. Yakınınızda bir düşmanınız var, size sıkıntıyı yaşatanında o olduğu gösterilir. Rüyanıza göre, bu yüksek bir ihtimalle kadın. Kötü haberlere işarettir. Ayrıca size zararı dokunan kadının yanında bir kişi daha var.

Yalnız bu kötü olaylardan kurtulup hayrı yeniden bulacaksınız (yâni sıkıntılarınız bitecek inşAllah). Şüphesiz, sadece rüyanızı tabir ettim. Herşeyi bilen Allahdır.

Üst Alt