• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada sac kesmek

A

ayla

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm ben mersinden ayla 3 cocuk annesiyim evliyim ben bu rüyayı ikinci kez görüyorum ama tabirlere baktıgımda hep farklı cıkıyo birde sizin yorumunuzu istiyorum allahın izniyle ilk gördügümde sacımı kuaför kesiyor ve kısacık yapıyo ama aynaya bakıyorum ve cok güzel oldugumu görüyorum ikinci görüşüm ise sacımı kendim kesiyorum ama aynaya bakmıyorum yorumlarınızı bekliyorum bu arada büyük oglum diyarbakırda asker teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Ruyaniza Hayirdir ins deyip Allah-in izni ile yorumlamaya calisacagim.Allahım Bütün Askerlerimizin Yardımcısı ve koruyucusu Olsun..
askerlerimizin anne ve Babalarina sabir ve saglik diliyorum, tüm kalbimden rabbim onlari korusun
saglicakla hepsine eve geri gelme nasip etsin...
Ben de bir anneyim..ama Asker Annesi olma serefine nail olamadim..ama evlad acisini yasadim!!Cook uzaklarda okyonuslar otesindeyim
ama her asker Benim de bir oglum sayilir..
Onlarin her biri isimsiz kahramandir!
O yuzden Her Sabah Türk Askerleri İçin 1 Ayet-el Kürsi okur Rabbime Onlarin Yar ve Yardimci olmasi icin Dua ederim..
Rabbim bütün evlatlarımızı düşmanlardan ve her türlü kötülükten korusun inşallah AMİNN

Ruyaniza Hayirdir insallah..
Rüyada saçların kesilmesi hakkinda cok farkli yorumlar oldugunu internette gormussunuzdur.. lakin kisinin yasi, durumu, icinde bulundugu ortam ve duruma
gore sac gorme ruyalarinin yorumlarida degisir..

Rüyada makası kullanarak saç kesmek ;bir yolculuğa çıkmak..
Şayet, saç kesiliyorsa o kişinin yaşamında belirgin değişiklikler olacak demektir.

"ilk gördügümde sacımı kuaför kesiyor ve kısacık yapıyo ama aynaya bakıyorum ve cok güzel oldugumu görüyorum "demissiniz
O zaman ne oldugunu hatirliyormusunuz? sanirim birisinin yardimi ile bir konuda ferahlamissiniz..seklinde yorumlanir..
Sac kesmek ferahlik ve bir kederli dusunceden kurtulma ve esiniz ile ufak bazi tartisma yasayabileceginiz seklinde yorumlanir..Allahu Alem..
Haklisiniz oglunuzu cook merak ediyor endiseleniyorsunuz..birde bu son olaylarda Turkiye Suriye gerginligi de cikinca Ana yuregi iste..
ama merak etmeyin kardesim Allah-in izni ile oglunuza kavusacaksiniz..
Asker oglunuzu ve Kendinizi Merhamet Sahibi Allah a teslim edin..
Her an butun askerler icin Dua edin..
Bakin Bayramda geliyor ins.bakarsiniz Bayram icin gelir cifte Bayram yasarsiniz..
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Üst Alt